הוכרז: Huawei Watch – שעון מבוסס Android Wear בעל עיצוב מרהיב

במהלך מסיבת עיתונאים שערכה היום (א’) Huawei בברצלונה כחלק משבוע MWC 2015, הכריזה החברה על שעון חכם מעוצב – Huawei Watch. השעון, שהודלף בתמונות וקטעי וידאו ימים לפני ההכרזה הרשמית הינו פריט אופנה לכל דבר ומגיע עם מסך עגול ומערכת ההפעלה למכשירים לבישים, Android Wear מבית גוגל.

שעון ה-Huawei Watch הינו בעל עיצוב מוקפד המתאים לגברים ונשים גם יחד ומאפשר בחירה בין מספר צבעים שונים לגוף ולרצועה: זהב, כסף ושחור. אפשרויות העיצוב אינן נגמרות בבחירת הצבע הראשוני, כאשר את פני השעון ניתן להחליף עם 40 עיצובים שונים והרצועות גם הן ניתנות להחלפה, כאשר הבחירה הראשונית מתבצעת בין רצועת עור לרצועת מתכת, כאשר ניתן להחליף את הרצועות עם אחרות בגודל 18 מ”מ.

Huawei-Watch-Colors

מפרטו הטכני של השעון החכם כולל מסך AMOLED בגודל 1.4 אינץ’ ובקוטר 42 מ”מ המספק צפיפות פיקסלים של 286ppi תחת פריסה של 400×400 ומצופה בזכוכית עשויה ספיר לשם הגנה מפני שריטות. שאר המפרט כולל זיכרון RAM בגודל 512MB, שטח אחסון קבצים בנפח 4GB, מעבד של חברת קוואלקום הפועל בתדר 1.2GHz וחיישן תנועה המסוגל להבחין בין סוגי פעילויות שונות כמו: ריצה, שחיה, נסיעה על אופניים, שינה ועוד.

השעון כולל גם חיישן דופק ומאפשר הצגת מידע כמו: שריפת קלוריות ומרחק ריצה, נסיעה או שחיה ומתקשר עם מכשירים מבוססי אנדרואיד מגרסה 4.3 ומעלה דרך קישוריות בלוטות’ 4.1 LE.

השוואת מפרטים