הצצה ראשונה: Huawei Watch – השעון היוקרתי שיכול לאיים על שאר היצרניות

Huawei נכנסה לחיינו בסערה לפני מספר שנים עם ליין של מוצרים זולים ואיכותיים שלימדו אותנו שאין צורך לשלם הרבה בשביל לקבל מכשיר פרימיום. כעת מנסה Huawei לפעול באותה הדרך גם בתחום השעונים החכמים וציגה את Huawei Watch – שעון אלגנטי ויוקרתי שעשוי להעניק לחברה דריסת רגל משמעותית בקטגוריה הצומחת.

במבט ראשון, קל לחשוב שאת השעון הזה כבר ראינו – העיצוב מזכיר מאוד את העיצוב של Moto 360 וניתן לומר בפה מלא שהוא כמעט העתק מדויק שלו. על אף העובדה הזו, אין זה גורע מיופיו של השעון החדש, ובניגוד להרגל שבו החברות הסיניות מעתיקות ללא הצלחה את העיצוב, הפעם Huawei עשתה עבודה מעולה והציגה שעון שנראה מרשים מאוד.

בסיס השעון עשוי כולו מתכת, מה שיוצר תחושה יוקרתית ומראה אלגנטי. מלבד זאת, המכשיר מגיע עם רצועות עור או כסף שיחד עם הבסיס המתכתי מעניקים לו תדמית עסקית. אם נוסיף לכך את העובדה שמסך המגע מוגן באמצעות זכוכית ספיר חזקה מאוד נקבל את אחד השעונים המתקדמים והיפים ביותר שמריצים את מערכת ההפעלה Android Wear.

לצד מילות השבח הרבות על העיצוב, המכשיר לא מאכזב גם כאשר עונדים אותו על היד. על אף הבחירה במתכת, המכשיר קל יחסית ולא מרגיש מגושם כשעונדים אותו – נתון קריטי לכל שעון שמתיימר להימכר בכמויות גדולות. נקודת זכות נוספת היא התצוגה האיכותית עמה הוא מגיע. המסך היה בהיר מאוד והציג באופן מדויק וחד למדי את כל ההודעות וההתראות שהגיעו ממכשיר הסמארטפון. לסיום, אם Huawei תפתיע ותמכור את השעון במחיר נמוך בהשוואה למתחרותיה, אין ספק שיהיה זה המוצר שישבור את השוק.

השוואת מפרטים