בתמונה: Galaxy S5 Active

שמו של Samsung Galaxy S6 Active צץ באתר המאגד את כל פעילות הייצוא והייבוא בהודו

לפני כשבועיים השיקה סמסונג את מכשירי הדגל שלה, ה-Galaxy S6 ו-S6 Edge, והציגה את השינוי המשמעותי ביותר בעיצוב מכשירי הדגל שלה בכל חמשת הדורות האחרונים. עם ההצגה של עיצוב הזכוכית המשולבת לצד אלומיניום במכשירי הדגל, שמטה סמסונג את העמידות במים לצד ביטול חריץ ההרחבה לכרטיס הזיכרון והגב הנשלף של מכשיריה.

לא מעט מצאו בהחלטה זו מאכזבת ולא הגיונית, כאשר העדיפו לוותר על עיצוב יוקרתי וחומרה בנייה איכותיים, תמורת היכולת להשתמש במכשיר בגשם, במקלחת ואף היכולת לצלם תמונות תחת מים. בעבור אותם משתמשים נראה כי סמסונג מייצרת חלופה לגיטימית למכשיר הדגל, והיא גרסת ה-Galaxy S6 Active.

כעת, על פי הדיווחים האחרונים אותם מוסר אתר Mobifo, הגרסה העמידה והמוקשחת ל-Galaxy S6 צפויה להגיע עם מספר שינויים במפרט הטכני. על פי הדיווח, מסך המכשיר יהיה בגודל 5.5 אינץ׳ בעל רזולוציית Quad HD, בשונה מה-GS6 שמגיע עם תצוגת 5.1 אינץ׳. לפני מספר ימים נחשף שם הדגם של המכשיר בנבכי אתר AT&T, והוא SM-G890A (בניגוד לגרסת האקטיב בשנה שעברה, SM-G870A).

GalaxyS6Active-Zauba

זה עתה מספר הדגם נמצא ב-Data Base של Zauba, אתר המאגד את כל המידע בנושאי הייבוא והייצוא בהודו, כאשר שם מופיע המכשיר כאב טיפוס בעל מסך 5.5 אינץ׳. אין ספק כי סמסונג רוקחת בשרוולה עוד לא מעט דגמים לליין הדגל שלה לשנה הקרובה, כאשר צפויה להכריז במהלך השנה על ה-Galaxy Note 5 וכן על ה-Galaxy S6 Note.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות