מחירו של Huawei Watch נחשף: 400 אירו לדגם הזהב ו-350 ליתר הדגמים

השעון החכם מתוצרת הוואוי, ה-Huawei Watch, הוכרז לפני כשבועיים ויצר סביבו התלהבות גדולה עקב המראה היוקרתי והנורמטיבי לחלוטין לשעון יוקרה, כאשר כלל לא נראה כשעון חכם. בחלוף מספר ימים געשה הרשת בעקבות דיווחים כי Huawei תגבה בעבור שעונה החכם לא פחות מ-1000 דולר. כעת, נחשף המכשיר באתר גרמני, שם מוצג מחיר לגיטימי לחלוטין ואף זול ביותר.

על פי האתר הגרמני, מחיר השעון המגיע בשלושה צבעים (זהב, כסף ושחור), הינו 400 אירו לדגם הזהב או 350 אירו לשאר הדגמים. בהחלט מחיר ההולם ותואם את אופי פעילותה של וואווי. לשם השוואה, המחיר ההתחלתי של ה-Apple Watch הינו 350 דולר לדגם הספורט, כאשר דגם הזהב יעלה למשתמשים בין 10 ל-17 אלף דולר. כמובן חשוב לציין כי מדובר בזהב 18 קראט, אך עדיין המחיר גבוה למדי.

Huawei Watch מגיע בגודל יחיד של 42 מ״מ, לצד מסך AMOLED בעל רזולוציית 400×400, המספקת צפיפות פיקסלים של 286ppi, מעט פחות מה-Apple Watch. השעון מיוצר מפלדה ובעל 2 כפתורים פיזיים בלבד. מפרטו הטכני לא מבייש סמארטפון לשוק הביניים, כאשר מציג מעבד מסוג Snapdragon 400, זיכרון 512MB RAM ובלוטות׳ 4.1. בעזרת השעון יוכל המשתמש למדוד את קצב הלב, הקלוריות שנשרפו, מדרגות שטיפס, צעדיו והמרחק שהלך וכד׳, זאת הודות לסדרת החיישנים המצויה במכשיר.

השוואת מפרטים