אפליקציית המפות Nokia Here זמינה כעת להורדה עבור משתמשי האייפון

| יום חמישי, 12 במרץ 2015, 17:54 | אפליקציות, אפליקציות אפל

לפני כחצי שנה שוחררה Here, אפליקציית המפות המצליחה מבית היוצר של נוקיה, למשתמשי האנדרואיד וזו רשמה לא פחות מ-4 מיליון הורדות. היום, ומעל משנה לאחר שהורדה מחנות האפסטור ב-2013, שיחררה נוקיה את גרסת האפליקציה למערכת ההפעלה למכשירים ניידים מבית אפל, iOS. זו צפויה לעמוד איתנה מול ה-Google Maps וה-Apple Maps.

אפליקציית המפות מבית נוקיה מציגה לא מעט פיצ׳רים מתקדמים, כאשר ביניהם נמצאת את האופציה להוריד מפות כאשר קיים חיבור לאינטרנט ולהשתמש בהן גם בעת מחסור בחיבור לרשת סלולרית, או לחילופין רשת WiFi. מצב ה-Offline המוצג באפליקציה מאפשר לחפש מקומות, לקבל הוראות הגעה ואף למצוא את מיקומינו, זאת בתנאי שהערים והמדינות בהן תימצאו הורדו קודם לכן למכשיר, בעת שהיה זמין החיבור לרשת.

בנוסף לכך, נוכל לקבל באמצעות האפליקציה הוראות הגעה ממקום למקום בהליכה ואף באמצעות שימוש בתחבורה ציבורית (במדינות התומכות בשירות זה). כראוי לאפליקציית מפות סטנדרטית, יקבלו משתמשי Here ניווט קולי פנייה-אחר-פנייה, כאשר המידע אודות מצב הכבישים והפקקים בדרכינו יתעדכן במפה המוצגת כלפינו בלייב.

בעוד מפות ישראל קיימול בשירות המפות HERE של נוקיה, הרי שהמפות כולן, כמו גם הוראות ההכוונה אינן זמינות בשפה העברית. ניתן לבצע חיפוש בשפה העברית, זה יעבוד טוב למדי, אמנם מצאנו כי מנוע הזיהוי האוטומטי המציע תוצאות על סמך חלקים מהכתובת שהתכוונתם להזין, אינו כה מדויק, לא בעברית ולא באנגלית.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם למשתמשי iOS, אנדרואיד, Windows Phone ואף למשתמשים בגרסת האינטרנט, באתר החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות