סמסונג צפויה למכור 46 מיליון מכשירי דגל בשנת 2015

שנת 2014 הייתה לא פשוטה כלל לסמסונג. היא איבדה את הכתר ואת תואר ״יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם״ לטובת אפל ברבעון האחרון של השנה, כאשר מכירות מכשיר הדגל Galaxy S5 היו מאכזבות. כעת, נראה כי עם השקתם הקרבה של ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge, צפויה סמסונג להתגבר על האכזבה מן השנה שחלפה.

דיווח חדש מציין כי ייצורם של מכשירי הדגל מבית סמסונג ל-2015, ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge, מתגבר בימים אלו, וצפוי להגיע ל-13 מיליון יחידות בין מרץ לאפריל בלבד. גידול והגברה בייצור משמעותם ביקוש גבוה יותר למכשירים, שכן סמסונג דיווחה כי קיבלה יותר מ-20 מיליון הזמנות מוקדמות ממפעילות סלולר ברחבי העולם. כל אלו קורים כאשר המכשירים טרם שוחררו באופן רשמי לציבור, כך שעם הפצתם הרשמית ברחבי העולם, צפויה התגברות נוספת בביקוש למכשירים.

נוסף על כך, Citibank, אשר פרסם הערכות כי דגמי ה-Galaxy S6 ימכרו כ-38 מיליון יחידות במהלך 2015, שינה את הערכתו ל-46 מיליון יחידות. אין ספק כי 2015 צפויה להיות שנה משמעותית ותחרותית ביותר בין שתי החברות השולטות בשוק הסמארטפונים ביד רמה, הן סמסונג ואפל, שכן שתיהן מאוד צמודות בתחרות על תואר ״יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם״, אותו מתכננת סמסונג לחטוף שוב מידיה של אפל.

השוואת מפרטים