חברת OnePlus משחררת טיזר למוצר גיימינג חדש

| יום שני, 23 במרץ 2015, 13:22 | משחקים, קונסולות

את היצרנית הסינית הצעירה OnePlus כבר כולנו הספקנו להכיר, היא הוקמה לפני פחות משנה וחצי והרעידה את השוק כשהשיקה את סמארטפון הדגל OnePlus One שהוצע למכירה עבור 350 דולרים בלבד. החברה המצליחה שיחררה טיזר למוצר חדש המשתייך לקטגוריית מוצרים חדשה – לא סמארטפון, לא טאבלט ולא שעון חכם.

בפוסט שפרסמה במערכת הפורומים שלה, הציגה OnePlus שלוש תמונות שונות, על כולן תמצאו את ה״האשטאג״ #OneGameChanger. התמונה הראשונה מציגה נקודה אדומה ומתחתיה הכיתוב ״Start a new game״ (התחל משחק חדש). התמונה השנייה מציגה את הסמל של OnePlus שצוייר באור (תוך שימוש בחשיפה ארוכה) ולצידו הכיתוב "For the fun of it" (בשביל הכיף). אחרונה חביבה היא תמונה בה מוצגות זוג ידיים ובתוכן הכיתוב "You're in control" (אתה בשליטה).

fun-Forumההתחייחסויות הרבות של החברה להנאה ול״שינוי כללי המשחק״ (Game Changer) מרמזות על כך שהמוצר החדש קשור לתחום הגיימינג. לפי תמונת הידיים ניתן להניח שמדובר בבקר משחק שמתחבר למכשיר ה-OnePlus One. בשוק כבר קיים בקר משחק שכזה העונה לשם MOGA. אפשרות נוספת היא קונסולת משחקים מוזלת מבוססת אנדרואיד כדוגמת OUYA, שעלותה עומדת על 99 דולר בלבד.

start-Forumהמוצר המסתורי יוכרז בחודש הבא, כל מה שנותר לנו לעשות כעת הוא להמתין בציפייה ולהמשיך בניחושים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות