חדש בגאדג'טי: מאגר מפרטים טכניים

| יום ראשון, 29 במרץ 2015, 20:59 | גאדג'טי

אתר גאדג’טי ממשיך לפתח ולשפר את התכנים עבורכם הגולשים. היום, לאחר מספר שבועות של פיתוח והתאמה לרוח האתר, אנו מציגים בפניכם את גרסת ההרצה הראשונה של מאגר המפרטים הטכניים. כפי שמעיד שמו של המאגר, אשר נמצא בתהליכי התהוות, יימצאו בו מפרטי הסמארטפונים של כל היצרניות המובילות בשוק המובייל. כל הפרטים שאתם חייבים לדעת אודות מוצר מסוים יופיעו בעמוד ייעודי המאורגן לפי קטגוריות.

מידע נוסף

אם תהיו מעוניינים בכך, תוכלו גם לערוך השוואת מפרטים טכניים תחת ממשק קליל ונוח, כשבאפשרותכם יהיה לבחור עד ארבעה מוצרים להשוואה בו זמנית. מאגר המפרטים הטכניים מאפשר לנו להפוך גם את התכנים באתר אינפורמטיביים יותר: אם בכתבה מסוימת נדבר על מוצר מסוים, תמונתו ותקציר של מפרטו הטכני יופיעו מיד לאחר מכן (כמו שניתן לראות כאן וגם כאן).

באותה הנשימה, אנחנו שמחים מאד להודיע על שדרוג אתר המובייל של גאדג’טי, שהפך לגרסה קלה יותר של אתר הדסקטופ. הגרסה החדשה של אתר המובייל מותירה מאחור את הפילוג בין הפלטפורמות: כל האלמנטים האהובים מאתר הדסקטופ זמינים כעת גם דרך הסמארטפון והטאבלט, בתצורה מיטבית לכל גדלי המסך, הן במצב אנכי והן במצב אופקי. בנוסף, מציע אתר המובייל כמה פונקציות ייחודיות כמו שיתוף כתבות דרך אפליקציית WhatsApp.

יש לכם הערות או הצעות לשיפור? נשמח לשמוע.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות