בקרוב: Gadgety Kids – עולם הילדים של גאדג'טי [או שלא?]

הקמתו של אתר גאדג'טי לפני כ-7 שנים היתה בעבורנו סוג של שליחות: רצינו להביא לישראל אתר תוכן מקצועי ובלתי תלוי שיספק עדכונים יומיים ותכנים מקוריים בנושאי טכנולוגיה וגאדג'טים בשפה העברית. לאחר שהתאספו פניות רבות במהלך השנים, החלטנו לנסות ולבטא את עצמנו בתחום נוסף – עולם הילדים. על כן, אנו שמחים להודיע על השקתו המתקרבת של Gadgety Kids, מדור ייעודי לילדים עד גיל 14. המדור יעסוק במגוון תחומים: סדרות טלוויזיה, סרטים מצוירים, משחקי קופסה, וכמובן – טכנולוגיה.

עדכון: מדובר, כמובן, במתיחת 1 באפריל. אבל אנחנו תמיד פתוחים להצעות!

בימינו אנו, כשעוד ועוד ילדים נחשפים לראשונה לנפלאותיה (ולעיתים גם למגרעותיה) של רשת האינטרנט, חשבנו שיהיה זה נכון לתת להם מקום משלהם, כזה שירכז בעבורם את כל המידע שמעניין אותם, תוך שמירה על רמת תכנים התואמת לשכבת גילם. מעבר להיותו מקום נוח וידידותי לילדים, מהווה מדור Gadgety Kids מקור מידע חיוני להורים: התכנים המתפרסמים במדור יעזרו להורים לדעת מה באמת מעניין את הילדים שלהם.

על המדור החדש אחראים שלושה מחברי צוות גאדג'טי, אורי אליאבייב, אורי גרוסמן ואלי כהן (או בקיצור – אא"א), שיעזבו בקרוב את עיסוקם במוצרי חומרה וטכנולוגיה מתקדמת, ויתמקדו בתכנים צעירים וצבעוניים יותר. פתיחתו של המדור מתוכננת להתבצע בבוקר יום ראשון ה-12 באפריל, ובינתיים נוכל להעניק הצצה ראשונה בהחלט לסוג התכנים המופיעים בו.

gadgety-kids-first-look-02

gadgety-kids-first-look-01

וכעת, כמה הבהרות:

  • הגישה למדור תהיה חסומה החל מהשעה 21:00 ועד לשעה 06:00.
  • בשבתות וחגים, הגישה למדור תהיה חסומה החל מהשעה 00:00 ועד לשעה 06:00.
  • המדור יהיה נטול פרסומות, אך לא נוכל להתחייב לכך שלא יפורסם בו תוכן שיווקי (מסומן) מעת לעת.
  • הכתבות במדור יכילו קישורים לעמודים פנימיים בלבד. לא יתווספו קישורים המובילים לאתרים חיצוניים.
  • כל התגובות לכתבות במדור ייבדקו טרם פרסומן: לא יפורסמו תגובות פוגעניות המכילות מילים גסות או גידופים. כמו כן, ייאסר סחר מכל סוג, לרבות בקלפי משחק ומדבקות איסוף.
  • בקרה חיצונית: הורים יוכלו להטיל וטו על פרסומה של כל כתבה במדור. אם למעלה מ-20 הורים יטילו וטו על כתבה (דרושה הזדהות דרך פייסבוק), היא תיעלם מהרשימה באופן מידי.
השוואת מפרטים