גוגל משיקה כלי פרסום חדשים עבור אפליקציות אנדרואיד

חברת גוגל משיקה אפשרויות פרסום חדשות עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, באמצעותם יוכלו מפתחים לקדם הורדות עבור האפליקציות שלהם. השינוי הגדול הוא בהוספת האפשרות לקדם הורדות לאפליקציות גם דרך רשת הפרסום של גוגל לאתרים, Google Display Network (אליה רשומים כבר 2 מיליון אתרים ברחבי העולם), ולא רק דרך רשת Admob (המונה כ-650,000 אפליקציות) המיועדת לפרסום בתוך אפליקציות.

Google-App-Video-Adפתיחת רשת הפרסום של גוגל באתרים למפתחי אפליקציות תאפשר להם כעת לקדם הורדות גם באתרים מותאמים, שלטענת גוגל, המפתחים שהיא אישרה בבטא סגורה ראו עלייה של כ-28% בנתוני ההורדות.

גוגל משיקה בנוסף כלי פרסום חדש בתוך אפליקציות, המאפשר הצגה של וידאו המקדם את האפליקציה להורדה. הוידאו יכול להיות מה שהמפתח יבחר, לדוגמה לקידום משחק ניתן יהיה להציג וידאו המדגים את המשחקיות בו. אחד המפתחים שזכו לגישה מוקדמת לכלי הפרסום החדש, חברת GREE International, המפתחת את המשחקים “Knights & Dragons” ו-“War of Nations", טוענת שפרסומות הוידאו הביאו לה עליה של 10% בהורדות ובמחיר נמוך בכ-40%. גוגל לא חשפה נתונים מהבטא על כלי הפרסום החדשים.

גוגל הכריזה גם על "Conversion Optimizer" לאפליקציות, כלי שנועד לעזור למפתחים לכוון את הפרסום שלהם לפלח השוק המתאים להם. גוגל תעשה שימוש במידע ששמרה על הורדות מה-Play Store ורכישות קודמות של המשתמש בתוך אפליקציות וכך תדע למקד את הפרסומות למשמשים מתאימים. גוגל חושפת שכ-80% מהאפליקציות נפתחות רק פעם אחת, כך שעבור המפתחים חשובה גם השימושיות באפליקציה ולא רק מספר ההורדות.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות