קוואלקום מציגה: אפליקציה לניתוח בזמן אמת של צריכת הסוללה, ביצועי המעבד ותעבורת הרשת

באופן מפתיע למדי וללא כל התראה מוקדמת, השיקה אמש (ב') יצרנית השבבים קוואלקום אפליקציה חדשה למשתמשי האנדרואיד, הנקראת Trepn Profiler וצפויה לספק למשתמשיה, בעלי מכשירים המבצעים שימוש בערכות שבבים מסדרת Qualcomm Snapdragon, כלי ניטור על גבי מספר רכיבי מערכת, ביניהם גם סוללת המכשיר ומעבדו.

כנראה שלכולנו קרה לא פעם, לאחר התקנת מספר אפליקציות חדשות, שסוללת המכשיר החלה להתבזבז בצורה לא אופיינית, המכשיר התחמם מהר מדי או לחלופין, חבילת הגלישה שלנו פשוט נגמרה מבלי ששמנו לב ולא ידענו איזו אפליקציה גורמת לכך. כאן נכנסת Trepn לתמונה – האפליקציה החדשה תאפשר למשתמש לבדוק ולבחון אילו אפליקציות מעמיסות על המעבד, משתמשות בתעבורת נתונים גבוהה מדי ברשת וזוללות את חבילת הגלישה. בנוסף, תבחן Trepn האם ישנה אפליקציה הגורמת לבזבוז מהיר מדי של סוללת המכשיר.

Trepn מותאמת גם למפתחים ותאפשר להם לבחון את הביצועים ולבצע דרך כך אופטמיזציה של האפליקציה שבנו למכשיר. היא אף תציג למשתמשיה בזמן אמת את עומס העבודה אותה מבצעת כל ליבה במכשיר וגם במאיץ הגרפי, לצד תעבורת רשת וצריכת סוללה שתוצג בזמן אמת. עוד תאפשר האפליקציה לשמור את הנתונים בכל רגע נתון ולבחון אותם לאחר מכן גם כאשר לא קיים חיבור לרשת.

Trepn-Profiler

אין זו הפעם הראשונה בה קוואלקום משיקה אפליקציה למשתמשי האנדרואיד, כאשר בעבר שחררה אפליקציות המאפשרות למשתמשי ערכת השבבים שלה ליצור מסך נעילה מותאם, אפליקציה לחסכון בסוללה ועוד. Trepn זמינה כעת ב-Google Play למשתמשי אנדרואיד בעלי ערכת שבבים מסוג Snapdragon בלבד.

להורדת Trepn Profiler – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות