הודלפה: תמונה המציגה את LG G4 מצויד בערכת השבבים Snapdragon 808

| שבת, 18 באפריל 2015, 13:19 | סלולר

בעוד פחות משבועיים, ב-28 באפריל, תחשוף בפנינו LG את סמארטפון הדגל החדש שלה, LG G4, באירוע הכרזה שיערך במקביל בלונדון, ניו יורק, פריז, סיאול, סינגפור ואיסטנבול. אולם נראה כי לחברה כבר כמעט לא נותר דבר לחשוף, שכן פרטים רבים מאוד הקשורים ל-LG G4 כבר נחשפו רשמית על ידי LG או הודלפו על ידי מקורות שונים.

אחד מן הדיווחים אודות מפרט המכשיר, ציין כי ה-LG G4 יצויד בערכת שבבים מסוג Snapdragon 808 מבית קוואלקום, למרות הציפיות ודיווחים אחרים שטענו שהמכשיר יריץ את Snapdragon 810, המעט יותר חזקה.

lg-g4-snapdragon-808-specs-ברשת צצה תמונה חדשה המחזקת את דיווחים אלו, בה נצפה מכשיר אנדרואיד, לכאורה LG G4, המריץ את אפליקציית פרטי המערכת CPU-Z, שם נראה כי ערכת השבבים הלוקחת חלק במכשיר הינה Snapdragon 808. לא ברור האם אכן מדובר ב-LG G4 כך שיש לקחת את הדברים בעירבון מוגבל.

כאמור, מרבית הפרטים אודות המכשיר ידועים כבר כעת, ביניהם מבנה המכשיר, עיצובו וחלק עיקרי ממפרטו, כאשר סימן השאלה הגדול עומד דווקא בעניין בחירת ערכת השבבים שתספק את כוח העבודה לסמארטפון המתקדם. שכן לא מעט דיווחים ציינו כי תהיה זו ה-Snapdragon 810 ואילו דיווחים אחרים נטו לכיוון ה-Snapdragon 808, המכילה 6 ליבות בניגוד ל-8 הנמצאות ב-810.

ייתכן כי LG צפתה במתרחש בכל הנוגע לבעיות ההתחממות של ה-Snapdragon 810 והעדיפה ללכת על בטוח, עם התפשרות קלה בתחום הביצועים. שכן לאחר שזכתה ב-MWC בפרס הסמארטפון הטוב ביותר לשנת 2014, מעוניינת לשחזר את הצלחתה גם השנה ולא מתכוונת לתת לדבר לעמוד בפניה.

בתמונה: LG G4 (מקור: LG / Facebook)

בתמונה: LG G4 (מקור: LG / Facebook)

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות