מגבירה ציפיות: סמסונג צופה מכירות של 70 מיליון מכשירי Galaxy S6

סמסונג תמכור 70 מיליון מכשירים: כך מוסר גורם בכיר בחברה לאתר Korea Times. ה-Samsung Galaxy S6 וה-S6 Edge, שהוכרזו לפני כחודש וחצי במהלך תערוכת MWC 2015, התקבלו בברכה אצל משתמשים ומבקרים ברחבי העולם, כשאנליסטים רבים העריכו שהחברה תשבור את כל שיאי המכירות שלה עם שחרורם הרשמי של מכשירי דגל אלו.

למעשה, כבר כשבוע לאחר ההכרזה, רשמה סמסונג שיא של 20 מיליון הזמנות מוקדמות למכשירים ברחבי העולם. עוד הועלו הערכות כי סמסונג תמכור קרוב ל-50 מיליון מכשירים בשנה, אך כעת, לאחר שהחלה מכירת המכשירים ברחבי העולם, מגדילה החברה ציפיות.

הצצה לאחור
על פי הדיווח, ציין בכיר בסמסונג כי החברה מאמינה שתמכור לא פחות מ-70 מיליון יחידות מה-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge, כאשר ניתן להניח כי מדובר בנתון המהווה הערכה לגבי שנת המכירות הראשונה. לשם השוואה, שיא המכירות של סמסונג שמור ל-Galaxy S4, שמכר כ-40 מיליון יחידות במהלך השנה הראשונה להשקתו.

ה-Galaxy S5 הציג ירידה משמעותית במכירות החברה כשמכר 12 מיליון יחידות בשלושת החודשים הראשונים להשקתו, לעומת 16 מיליון יחידות של ה-S4. אין ספק כי סמסונג תולה כעת את מרבית תקוותיה ב-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge, הצפויים לשבור את מכירות ה-Galaxy S4 שאוחז נכון לעכשיו בשיא המכירות.

מתחרתה העיקרית והנצחית של סמסונג היא אפל, שמכרה במהלך במהלך רבעון בודד לא פחות מ-74.4 מיליון מכשירים וזכתה בתואר יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם ברבעון שחתם את שנת 2014. במידה ואכן תעמוד בציפיות ומכירותיה יהיו גבוהות מהרגיל, ייתכן ותוכל סמסונג להחזיר לידיה את התואר כשתתאושש משחיקת המכירות בשוק הבינוני-נמוך, המתרחשת בעקבות התחזקות היצרניות הסיניות, והגברת המכירות בשוק הגבוה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות