אפליקציית Meerkat הישראלית זמינה כעת למערכת ההפעלה אנדרואיד

מירקט (Meerkat), ללא ספק אחת מהאפליקציות המדוברת ביותר בתקופה האחרונה, הודיעה לפני זמן קצר על שחרור גרסת בטא פומבית עבור מכשירים מבוססי אנדרואיד. עד כה רק משתמשי האפליקציה בעלי מערכת ההפעלה iOS היו יכולים לשדר בשידור חי, אך כעת, עם הפצתה של הבטא החדשה, יוכלו גם משתמשי אנדרואיד להצטרף לחגיגה.

נזכיר כי Meerkat היא אפליקציה ישראלית המאפשרת לבצע שידור חי לקהל העוקבים בטוויטר באמצעות מצלמת הסמארטפון. האפליקציה, שנכנסה בסערה לחיינו לפני חודשיים, הצליחה לייצור באזז רב סביב השירות שלה ולא פחות סביב משתמשיה המגוונים שכוללים לא מעט מהשמות החמים ביותר בעולם הבידור.

מלבד העניין הרב שיצרה האפליקציה בזכות השירות עצמו, Meerkat יצרה לא מעט רעש כאשר טוויטר רכשה את המתחרה של Meerkat, והכריזה עליה בכך מלחמה, תוך שהיא מערימה קשיים בשימוש בפלטפורמה, ואף מנסה לגנוב מפורסמים לשירותי האפליקציה שלה.

שחרורה של גרסה לאנדרואיד הוא אבן דרך משמעותית בקרב שבין שתי החברות מאחר שמירקט היא הראשונה ששחררה גרסה כלשהי למערכת ההפעלה של גוגל. רתימתם המוקדמת של בעלי מכשירי האנדרואיד יכולה להיות המקפצה אליה Meerkat ייחלה בתקופה האחרונה ואולי אף מה שיענק לה את היתרון אל מול מתחרתה Periscope.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

להורדת האפליקציה ל-iOS – לחצו כאן

השוואת מפרטים