הטניסאי הישראלי אנדי רם משיק קמפיין גיוס עבור צמיד חכם לטניסאים

אנו רגילים לכך שדמויות מפתח מעולם התרבות והספורט מגלות עניין בעולם הטכנולוגיה הנוצץ ואף מקימות סטארטאפים ייחודיים. כעת, הטניסאי הישראלי אנדי רם מחליט לעבור צד ולהשיק קמפיין מימון המונים טכנולוגי חדש שינסה לגייס סכום של 75 אלף דולר עבור צמיד חכם לטניסאים.

הצמיד החכם, ששמו Pulse Play, בא לפתור בעיה עתיקת יומין שמטרידה את כל מי שמשחק בענפים הכוללים מחבטים – מה הניקוד. רם זיהה כי במרבית הפעמים השחקנים לא זוכרים את מצב הנקודות ולעיתים רבות משחקים שלמים משתבשים בעקבות ספירת נקודות שגויה. Pulse Play מאפשר לכל אחד מהשחקנים לספור את הנקודות בכל משחק בצורה פשוטה מאוד – בכל צבירת נקודה יש ללחוץ על הכפתור שיכניס את המהלך האחרון לרשימת הנקודות.

Pulse Play מתממשק עם הסמארטפון והטאבלט ומאפשר מעקב מדויק אחר טבלת הניקוד של השחקן ואף מציע סטיסטיקות ונתונים אודות רצף הניצחונות לאורך זמן. אך אל חשש, גם אם הסמארטפון לא נמצא לידכם, Pulse Play יכול להכריז על מספר הנקודות שיש לכל שחקן ישירות מהצמיד עצמו ללא צורך במכשירים נוספים. חשוב להדגיש כי Pulse Play יהיה שימושי גם עבור משחקי בדמינטון, פינג פונג ובאופן כללי עבור כל משחק שמצריך מחבט.

מעבר לספירת הנקודות, היוצרים של Pulse Play חרטו על דגלם לשמש גם כמערכת דירוג של שחקני טניס חובבים מכל העולם, זאת הודות לתוצאות שנאספו בכל משחק שמתבצע באמצעות הצמיד החכם. בעת ההשקה תכלול Pulse Play רשת חברתית בה יהיה ניתן להעלות את הנקודות שנצברו בכל משחק, לצפות בשחקנים אחרים מכל העולם ואף לפגוש ולהכיר שחקנים חדשים שנמצאים בקרבת מקום.

נכון לכתיבת שורות אלה הצליח הקמפיין לגייס כ-50 אלף דולר, הם 67 אחוז מכלל יעד הגיוס, ויש לו עוד 25 ימים בכדי לעמוד ברף שנקבע. המכשיר זמין לרכישה עבור 75 דולר (290 שקל) ל-100 המזמינים הראשונים וב-100 דולר (כולל משלוח) לאחר מכן והוא עתיד להגיע למזמינים הראשונים בחודש ספטמבר הקרוב, כאשר ההשקה הרשמית צפויה בנובמבר.

לעמוד הפרויקט – לחצו כאן.

השוואת מפרטים