דיווח: LG G4c צץ ברשת – ייתכן שמדובר בדגם המיני לסמארטפון הדגל

| יום חמישי, 7 במאי 2015, 18:05 | סלולר

במרוצת השנים ניתן לראות את התפתחותו של טרנד חדש הכולל מצידו של כל מכשיר דגל מבית מרבית היצרניות, וריאציות שונות נוספות. הגרסה אותה משיקה כמעט כל יצרנית, הינה דגם מוזל למכשיר הדגל, המכיל מפרט לשוק הבינוני ומסך קטן יותר. טרנד זה לא פסח גם על ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית LG, כשבשנים האחרונות משיקה החברה דגם "מיני" למכשירי הדגל שלה. כעת, לאחר שהכריזה על ה-LG G4, נחשפים פרטים חדשים אודות דגם המיני, ה-LG G4c.

הדיווח, המגיע מאתר גרמני, חושף את מחירו הצפוי של המכשיר, מפרטו ואף עיצובו. שם המכשיר המצויין באתר הינו LG G4c, אך ייתכן כי מדובר בשם קוד בלבד, שכן קיימת האופציה כי LG תמשיך בנתיב בו בחרה בשנה שעברה ותקרא למכשיר G4 Beat.

על פי הדיווח, ה-LG G4c או Beat יכיל מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית 720P, ערכת שבבים מרובעת ליבות מסוג Snapdragon 410, זיכרון 1GB RAM עם 8GB נפח אחסון וסוללת 2540mAh. מערך הצילום יכלול מצלמה ראשית ברזולוציית 8 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה-פיקסל. כצפוי, המכשיר ירוץ על גבי אנדרואיד Lollipop, עליה יולבש, ככל הנראה, ממשק ה-UX 4.0, אולם טרם נמסרו פרטים בנושא.

קראו גם: סקירה מלאה של סמארטפון LG G3 Beat

כשזה נוגע למראה ועיצוב, נחשפה באתר הגרמני גם תמונה של המכשיר החדש. על פי התמונה, נראה המכשיר כדגם מוקטן של ה-LG G4. ככל הנראה לא נזכה לראות גרסה בעלת גב עור לדגם זה, אך טרם התגלו פרטים בנושא זה. מחירי ה-LG G4c ינוע בין 279 ל-300 אירו, על פי הדיווח.

הסמארטפון כמעט וזהה לחלוטין ל-LG G3 Beat שהושק לפני כשנה, כאשר מלבד ערכת השבבים המשופרת במעט והמצלמה הקדמית, המפרט זהה בכל פרמטר ופרמטר לקודמו. מדובר בצעד מעט שנוי במחלוקת, במידה ואכן ישנה אמת בדיווח זה, שכן נראה כי לא קיימת כל התקדמות שתצדיק את רכישת ה-G4 Beat במקום קודמו, אותו כנראה ניתן יהיה לרכוש במחיר זול יותר. פרטים אודות תאריך ההשקה עדיין לא נחשפו, אך ייתכן כי זו תתרחש במהלך החודשים הקרובים, בהתאם לציר הזמן בו התרחשה ההכרזה בשנה שעברה.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות