דיווח: Huawei תייצר את מכשיר הנקסוס הבא, יגיע עם מסך Quad HD

| שבת, 9 במאי 2015, 10:54 | סלולר

לפני מספר חודשים עלו ברשת דיווחים ושמועות כי גוגל בוחנת את האפשרות שאחת מן היצרניות הסיניות תהיה אחראית על ייצור ליין ה-Nexus של החברה בהמשך השנה. הדיווח האחרון גרס כי Huawei, אחת מהיצרניות הסיניות הבולטות ביותר בשנים האחרונות, תהיה אחראית על ייצור טאבלט הדגל של גוגל.

דיווח  חדש המגיע ישירות מסין ממשיך לנקוב בשמה של Huawei כאחראית על ייצור סמארטפון הנקסוס שיהווה ממשיך דרכו של ה-Nexus 6 ואף מוסיף כמה פרטים אודות מפרטו של המכשיר. על פי הדיווח יגיע מכשיר הנקסוס הבא עם מסך 5.7 אינץ' מבית סמסונג ברזולוציית תצוגה Quad HD. פרט נוסף שנחשף הוא השימוש בערכת השבבים Snapdragon 810 בעלת מעבד 64 ביט מתומן ליבות.

אין ספק כי במידה ויתברר הדיווח כנכון, תהווה הבחירה של גוגל ב-Huawei כיצרנית הדור הבא של סמארטפון הנקסוס צעד משמעותי במיוחד בהתקדמות החברה אל עבר העולם המערבי. במהלך 2015 צפויה וואווי למכור כ-100 מיליון סמארטפונים, מספר אשר עשוי להשתנות כלפי מעלה כהרף עין במידה ואכן תייצר את הדור הבא של ה-Nexus. טרם ברור האם אכן בחרה גוגל ב-Huawei כיצרנית המכשיר או אולי תהיה זו LG, אשר הייתה אחראית לייצור הסמארטפונים המצליחים ביותר של גוגל, ה-Nexus 4 וה-Nexus 5.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות