סמסונג מפיצה עדכון גרסה המטפל בבעיית ניהול הזיכרון ב-Galaxy S6

ה-Galaxy S6 ו-S6 Edge התקבלו במהלך החודש האחרון בברכה ברחבי העולם ואף בישראל, שכן הם שני הדגמים המציגים את ההתקדמות הגדולה ביותר והשינוי המשמעותי ביותר בסדרת ה-Galaxy S עד כה. את שני המכשירים ציידה סמסונג בחומרה מן השורה הראשונה, כאשר בין היתר ניתן למצוא בהם זיכרון RAM בנפח 3GB מסוג LPDDR4, אשר היה צפוי לספק ביצועים מעולים, עם דגש לא קטן על יכולות מולטי-טאסקינג נפלאות.

למרות זאת, לא מעט משתמשים ברחבי העולם דיווחו על בעיה בניהול זכרון ה-RAM, כאשר מערכת ההפעלה הייתה סוגרת תהליכי אפליקציות באופן אוטומטי, זאת למרות העובדה כי נפח הזיכרון לא מוצה במלואו. משמעות הבעיה הינה שגם כאשר המשתמש לא סגר את האפליקציה באופן יזום ו-3GB הזכרון הנדיף לא מוצו עד תומם, אפליקציות היו נסגרות ונדרשות לטעינה מחדש בעת הכניסה אליהן מחדש.

סמסונג הכירה בבעית ניהול זכרון ה-RAM במכשירים וציינה כי זו תטופל בעדכון גרסה עתידי שתפיץ. כעת, משתמשי ה-Galaxy S6 ברחבי אירופה מתחילים לקבל עדכון גרסה חדש שמשקלו עומד על 138.32MB וכולל:

  • שיפורים ביציבות המכשיר ותיקוני באגים
  • פיצ'רים חדשים או משופרים
  • שיפורים נוספים לביצועי המערכת

על פי הדיווח של אתר GsmArena, המכשיר הנמצא בידם שקיבל את עדכון הגרסה מציג שיפור ניכר במהירותו.  עדכון הגרסה לא מעדכן את גרסת אנדרואיד ל-5.1.1, אלא נשאר מבוסס על גבי אנדרואיד 5.0.2 ומציג שיפורים ביציבות ובביצועים לממשק ה-TouchWiz בלבד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות