אתם בחרתם: Samsung Galaxy S6 הוא הסמארטפון המבטיח של 2015

שנת 2014 הייתה עבור קוראי אתר גאדג'טי השנה של LG. בשני סקרי הגולשים הגדולים שערכנו במחצית ובסוף השנה שעברה, הכתרתם את מכשיר הדגל LG G3 כסמארטפון שלכם באופן חד משמעי. אבל, בהתאם לשינויים המהירים המתבצעים בעולם הטכנולוגי, מצליחות יצרניות הסמארטפונים להציג שינויים מידי שנה בשנה, כאשר השינוי הפעם, נראה כי היה לטובתה של סמסונג.

בסקר מחצית השנה שערכנו בשבוע שעבר עבור הסמארטפון המבטיח של השנה היה הקרב צמוד, אולם המנצחת הייתה, ללא ספק, סמסונג. מכשירי ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge של החברה קיבלו 39% מהקולות, כאשר את המקום השני תפס LG G4 עם 38% מהקולות. בעוד שתי הענקיות הדרום קוריאניות נלחמות מלחמת חורמה על דעת הקהל בשוק הישראלי, מציגות המתחרות ירידה משמעותית, כאשר נתוני ההצבעות של סוני ו-HTC מציגים ירידה משמעותית בהשוואה לסקרי מחצית השנה וסיום השנה שביצענו בשנה שעברה.

gadgety-seker-mid2015-samsung-wins

סמסונג ביצעה שינוי מקצה לקצה בצד העיצוב, החומרה והתוכנה, ובחרה לשלב עיצוב מתכת וזכוכית יחד עם מעבד עצמתי, אותו מפתחת זרוע השבבים של החברה, ומצלמה המציגה ביצועים מרשימים, כל זאת לצד שדרוגים משמעותיים גם בתחום התוכנה. שינויים אלו, כמתפרש מההצבעות בסקר, היוו את הגורם המכריע עבורכם בבחירת דגמי ה-Galaxy S6 כמכשיר המבטיח של 2015.

הסקירה המלאה: Galaxy S6 Edge – הכוכב היפה בגלקסיה

לפנינו עוד קצת מעבר לשישה חודשים עד תום השנה, כאשר בדרך מחכות לנו עוד השקה של מכשיר הדגל LG G4 בישראל בסוף חודש מאי, מכשירי אייפון חדשים ברבעון השלישי של השנה, דגם חדש לסדרת הפאבלטים Galaxy Note של סמסונג ואולי גם מכשיר נקסוס חדש. לצד כל אלה, מחכות לנו גם שתי הכרזות גדולות בתחום התוכנה, כאשר אנדרואיד עשויה להתחדש בגרסה M כבר בסוף החודש וביוני צפויה אפל להציג לראשונה את iOS 9.

צפו בסקירת הוידאו המלאה שלנו למכשיר ה-Galaxy S6 Edge:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות