סלקום מכריזה על חבילת טריפל במחיר 149 שקלים

הבוקר (ד’) ערכה ספקית התקשורת סלקום מסיבת עיתונאים בה הכריזה לראשונה על חבילת טריפל חדשה, הכוללת מחיר אחיד עבור חבילות טלפון, אינטרנט וטלויזיה. ההודעה מגיעה בעקבות תחילת כניסתה של מהפכת השוק הסיטונאי לשוק, המאפשרת לספקיות האינטרנט להציע חבילה משולבת תשתית וספק יחדיו, ללא צורך לשלם לשתי ספקיות נפרדות.

החבילה שמציעה סלקום תכלול את שירות הטלויזיה מבוסס האינטרנט, סלקום TV, עליו הכריזה החברה בסוף השנה שעברה ואשר מוצע בעלות של 99 שקלים בחודש. לדבריו של יו”ר סלקום, עמי אראל, רשמה החברה עד כה כ-30 אלף מנויים לשירותי הטלויזיה. את חבילת הטריפל תציע סלקום במחיר קבוע של 149 שקלים בחודש, בעבורו תקבלו שירותי טלפון קווי ללא הגבלת שיחות, שירותי ספק ותשתית לאינטרנט במהירות 40 מגה-בייט ואת שירות הטלויזיה סלקום TV. החל מהשנה השניה יתבקשו המנויים לשלם תוספת של 20 שקלים בחודש.

יו”ר סלקום, עמי אראל, ציין במהלך האירוע כי:

הטריפל שאנחנו יוצאים איתו הוא בעצם מנוע הצמיחה שילווה את סלקום בשנים הקרובות ובעזרתו אנחנו בונים פה עוד מקור הכנסה עבור החברה. עם הכניסה של השוק הסיטונאי השלמנו את המהפך מחברה סלולרית לחברה המספקת שירותי תקשורת מכל הסוגים והמינים.

ממש כפי שעשתה באירוע הכרזתה על שירותי הטלויזיה, סלקום TV, כך חוזרת החברה ושמה את תכנית הטריפל החדשה אותה היא מציעה אל מול המצב הקיים בשוק. בטיזר ששיחררה לעיתונות ביום שני האחרון, צירפה סלקום חוזר המבקש להציג את העלות הממוצעת הגבוהה שמציעות כיום הוט ויס בחבילות התקשורת המשולבות, כאשר חלק מהדגש הגיע גם בנושא שירות הלקוחות.

Cellcom-TV-1

מנכ”ל סלקום, עמי שטרן, התייחס באופן ספציפי לנושא שירות הטלויזיה סלקום TV וציין כי:

כבר בשבועות ובחודשים הקרובים תציע החברה לצד עולם ה-VOD עולם חדש של ערוצים כמו ערוץ 9, ערוץ האח הגדול, נשיונל גיאוגרפיק, חדשות, תכני לייף סטייל ועוד.

שירות הטלפוניה הסיטונאי

בכל הנוגע לתחום הטלפוניה, כאן מהמרים בסלקום כי בזק תיישם במועד את המעבר האוטומטי הנדרש ממנה במועד שנקבע להתבצע החל מיום ראשון, ה-17 במאי, 2015, מה שיאפשר לחברה לספק את שירותי חבילת הטריפל כסדרם.

בהודעה לעיתונות שהגיעה מטעם משרד התקשורת בנוגע ליישום שירות הטלפוניה הסיטונאי ברשת בזק, נאמר כי על פי בדיקת המשרד “אין כל מניעה כי בזק תספק את השירות במועד שנקבע“, והוסיפו כי “במידה ותימנע בזק מלספק את שירות הטלפוניה הסיטונאי במועדו, יראה בכך המשרד הפרה של הוראות הרישיון ויפעל בהתאם“.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים