Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge

לוקח את הזמן: Galaxy S6 מציג קצב מכירות נמוך מזה של ה-Galaxy S5

| יום רביעי, 20 במאי 2015, 09:21 | סלולר

למרות שהתקבלו בברכה ברחבי העולם וקיבלו ביקורות חיוביות ושבחים ממבקרי טכנולוגיה ברחבי העולם, נראה כי ה-Galaxy S6 ואחיו למחצה ה-Galaxy S6 Edge מכרו ברחבי העולם עד עתה 10 מיליון מכשירים בלבד, כך עולה מתוך הערכותיה של Yonhap News, סוכנות החדשות הגדולה ביותר בדרום קוריאה.

סוכנות החדשות מציינת בדיווח כי בכיר בסמסונג צוטט כשאמר כי "המכירות של סדרת ה-Galaxy S6 כבר חצו את רף ה-10 מיליון מכשירים". מידע זה מגיע כמעט 40 ימים לאחר יציאת צמד המכשירים למכירה ברחבי העולם, לעומת 25 הימים שלקח ל-Galaxy S5 להגיע לכמות מכירות דומה ואף גבוה יותר מ-27 הימים שלקח ל-Galaxy S4 לחצות את רף המכירות של 10 מיליון המכשירים הראשונים.

אין ספק כי במידה והדיווח אכן נכון, מדובר בהתחלה צולעת למדי למכירות סדרת מכשירי הדגל של החברה, שבעזרתה ציפתה סמסונג לכפר על מכירות ה-Galaxy S5 ולעקוף את שיא מכירות הסמארטפונים של החברה אותו מחזיק ה-Galaxy S4. למעשה, בכיר בסמסונג ציין כי החברה מצפה למכור 70 מיליון יחידות מסדרת הדגל ובכיר נוסף בחברה מסר, שבוע בלבד לאחר ההכרזה על המכשירים, כי נרשמו 20 מיליון הזמנות מוקדמות (לרשתות שיווק ומפעילות סלולר בינלאומיות). האם המשווקים ברחבי העולם מתקשים להפטר מהיחידות של ה-S6 ואחיו? ייתכן, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בהערכות בלבד ולא בהכרזה רשמית של היצרנית.

כמו כן, קיימת האפשרות שההאטה במכירות נגרמת בעקבות העובדה שזוג מכשירי הדגל לא מכיל שתי פונקציות שהיו משמעותיות במיוחד בעבור לקוחות החברה – חריץ הרחבת הזיכרון וסוללה הניתנת להחלפה, עליהן ויתרה סמסונג, ככל הנראה, עקב המעבר למבנה מתכת וזכוכית. ייתכן כי מספר לא קטן של לקוחות פוטנציאליים החליטו לוותר על כך ולהשאר עם מכשיר המציג תמיכה בהרחבת זכרון וסוללה ניתנת להחלפה.

הדיווח לא מציין את התאריך המדוייק בו חצו מכירות המכשירים את רף 10 המיליון, כך שייתכן שמצב מכירותיהם טוב יותר מכפי שמתואר בדיווח.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות