שירות שיחות הוידאו זמין עתה למשתמשי פייסבוק מסנג'ר בישראל

במהלך חודש אפריל השנה, השיקה פייסבוק את האפשרות לבצע שיחות וידאו בחינם בין משתמשי אפליקציית המסנג'ר שלה ב-18 מדינות בעולם, ועכשיו היא מרחיבה את השירות באופן גלובלי.

למשתמשי האפליקציה, העומדים כרגע על לא פחות מ-600 מיליון משתמשים פעילים בחודש, דיווח דיויד מרקוס (David Marcus), סגן נשיא בתחום מוצרי המסרים בחברה, באמצעות עדכון פוסט המוצר בפייסבוק כי "אנו שמחים לשתף כי הרחבנו את השירות בצורה גלובלית, למעט מספר מדינות בהן אנו עובדים עדיין על שיפור האיכות".

רשימת המדינות אליהן פייסבוק טרם הגיעה לא הוצגה בצורה חד משמעית ,אך מה שכן אישר מרקוס הוא שלמדינות איחוד האמירויות, השירות עוד לא ניתן מאחר והמפעילות המקומיות חוסמות אותו. למזלנו, בישראל אין בעיה שכזאת והשירות קיים ועובד.

העדכון לפיצ'ר כבר הגיע לחנויות האפליקציות של אנדרואיד וכן עבור משתמשי ה-iOS וניתן לבצע עדכון ידני מהחנות, במידה וכבר לא עודכן אצלכם באופן אוטומטי. בנוסף, ניתן להשתמש באפשרות שיחות הוידאו גם דרך הדפדפן בכתובת messenger.com, בדומה לאפשרות באפליקציית ה-Whatsapp בדמות Whatsapp Web, המאפשר לנהל את שיחות האפליקציה גם דרך המחשב.

נראה כי לאחר שרכשה פייסבוק את Whatsapp, שירות המסנג'ר שלה תופס תאוצה ומאיים להחליף את אפליקציית המסרים הנפוצה. בנוסף, שיפור השירותים הנלווים, כגון שיחות קוליות ווידאו, מעלה את יתרונה של האפליקציה אל מול מתחרות נוספות בתחום התקשורת, בכך שהוא מרכז את כל סל התקשורת במקום אחד המקושר אל הרשת החברתית הגדולה בעולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות