דיווח: סוני עובדת על סמארטפון עם מצלמה קדמית 13 מגה-פיקסל ופלאש LED

לפני מספר שבועות הכריזה סוני על סמארטפון הסלפי המעודכן שלה, ה-Xperia C4, כאשר זה שומר על קוי העיצוב של סדרת ה-Xperia מבית החברה ובעל מערך צילום מתקדם יחסית לשוק הביניים אליו הוא יועד. צמוד למדי להשקתו, החלו לצוץ ברשת דיווחים בדבר סמארטפון סלפי נוסף עליו עובדת החברה, והוא לפי השמועות מכונה Sony Lavender (שם קוד).

דגם ה-Lavender צפוי להתמקד בצילום תמונות סלפי, כשמצלמתו הקדמית תכיל חיישן ברזולוציית 13 מגה-פיקסל מסוג IMX214 מבית סוני, ואף פלאש LED שימצא לצידה. כמו כן, תמונות חדשות של המכשיר, שדלפו מפס הייצור, חושפות כי סוני תיישר קו מול יצרניות סיניות רבות ותספק למכשיר מסך נטול שוליים כמעט לחלוטין.

עוד צפוי מפרט המכשיר להכיל מצלמת 13 מגה-פיקסל אחורית, מסך בגודל 5.5 אינץ׳ ברזולוציית Full HD 1080P, זיכרון פנימי 2GB RAM וערכת שבבים מסוג MT6752 מבית מדיה-טק. מערכת ההפעלה אותה יריץ תהיה אנדרואיד Lollipop 5.0. המכשיר יספק תמיכה בסים כפול, המעידה, יחד עם הבחירה במעבד מבית מדיה טק, על כך שהמכשיר מיועד לשוק האסייתי.

בכל הנוגע למועד השקתו של המכשיר, מוסרים מקורות המקורבים לסוני כי ה-Lavender נמצא בשלבי ייצור מתקדמים, כאשר יושק כבר חודש הבא ויצא למכירה צמוד לחשיפתו. פרטים אודות מחירו לא נמסרו בשלב זה.

השוואת מפרטים