מפתחת המשחקים 2K חושפת את המשחק העתידני החדש Advent

| יום רביעי, 27 במאי 2015, 16:34 | משחקים

בעבר, כאשר כמות המשחקים הייתה צנועה למדי, היה די בפרסומות אחדות בקרב קהילות הגיימרים עבור תוצאת מכירות מספקת. כיום, כאשר את הכמות של בתי הסטודיו לפיתוח משחקים לא ניתן לספור גם על ידיהם של המונים, רבות מחברות ההפצה נאלצות לנפח את הבאזז סביב כל משחק הראוי לחשיפה מסיבית בעיניהם.

בשיטה מודרנית זו דובקת גם 2K, אשר פרסמה השבוע בחשבון הטוויטר שלה סרטון GIF החושף משחק חדש ולא מוכר ואף קישור לאתר הרשמי של אותו המשחק, אשר ככל הנראה ייקרא Advent.

בסרטון ה-GIF הקצרצר, מופיעה הכתובית "Move in Today and Start Live in the World of Tomorrow", המתחלפת לאחר מכן  לכתובית "Move in Today and FEAR the World of Tomorrow" על רקע עיר עתידנית, מה שמרמז באופן די ברור על אופי המשחק, הצפוי שיתרחש בעתיד הלא רחוק.

2k

מלבד לטיזר זה, הגיע נתון נוסף אל התקשורת בשבוע שעבר, כאשר מסרה מפיצת המשחקים Take-Two (אשר 2K נמצאתבבעלותה) כי "יוכרז בקרוב כותר AAA מבית 2K", ופרטים נוספים מאשרים כי המשחק ישוחרר ב-2016.

הדבר האחרון המאפשר לנו לדלות מידע אודות המשחק המסתורי הוא האתר "העמוס במידע" (ביחס לטיזרים האחרים), אשר על פניו משווק את ה-Advent, מוצר שביכולתו ליצור עולם ללא רעב, כאב, חולי או מלחמות. באתר תוכלו למצוא גם תמונות בהן מוצגת העיר העתידנית מה-GIF הקודם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות