טאבלטים מבית LG וסוני יגיעו עם חבילת אופיס מובנית מבית מיקרוסופט

לאחרונה הכריזה מיקרוסופט כי העוזרת האישית הוירטואלית קורטנה, תגיע בקרוב למשתמשי אנדרואיד ו-iOS, ובכך תגביר את תמיכת שירותיה בפלטפורמות מתחרות. ענקית התוכנה לא מתכוונת לעצור וממשיכה בצעדי ענק לעבר מטרתה להפיץ את שירותיה למשתמשי פלטפורמות מתחרות, ומכריזה כעת על שיתוף פעולה עם 20 יצרניות טאבלטים, וביניהן סוני ו-LG.

שיתוף הפעולה בין היצרניות למיקרוסופט מתייחס להתקנתן מראש של אפליקציות מבית ענקית התוכנה על גבי טאבלטים מבוססי אנדרואיד אותם ישיקו בעתיד. כל טאבלט אנדרואיד חדש אותו ישיקו LG וסוני מעתה ואילך יגיע עם חבילת אפליקציות מבית מיקרוסופט מותקנת מראש, כשטאבלט ה-Xperia Z4, שהושק בחודשים האחרונים, יקבל את האפליקציות בעדכון קרוב.

יצרניות אלו מתווספות לסמסונג, דל ומספר יצרניות נוספות איתן הכריזה מיקרוסופט על שיתוף פעולה זהה כבר במרץ האחרון. בין האפליקציות שיגיעו מותקנות מראש נוכל למצוא את חבילת אופיס הכוללת וורד, אקסל ופאוור-פוינט, וכן את אפליקציות OneNote, OneDrive ואף את אפליקציית Skype.

בעצד זה מגבירה מיקרוסופט את התמיכה של מוצריה בפלטפורמות מתחרות והופכת את שירותיה רלוונטיים לכלל המשתמשים, ולא רק עבור אלו העושים שימוש בווינדוס.

את רשימת היצרניות המלאה ניתן למצוא בבלוג החברה הרשמי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים