סמנו ביומנים: עדכון בחינם למערכת ההפעלה ווינדוס 10 יגיע ב-29 ביולי

רק הבוקר דיווחנו כי Windows 10 תגיע לקהל הרחב בעוד כשלושה חודשים, ב-31 לאוגוסט, אך זה עתה חשפה מיקרוסופט באופן רשמי תאריך חדש וקרוב במיוחד להשקת העדכון בחינם שהבטיחה למערכת ההפעלה: ה-29 ליולי, כחודשיים בלבד מהיום.

את תאריך ההשקה חשפה מיקרוסופט בבלוג ווינדוס הרשמי, שם ציינה כי Windows 10 תהיה זמינה למשתמשים כבר מה-29 ביולי. על מנת להיות הראשונים לבחון את מערכת ההפעלה, יהיה עליכם להצטייד במחשב או טאבלט המריצים את Windows 8.1 בעותק חוקי – שם תוכלו לקבל את המערכת באמצעות עדכון גרסה שישוחרר ביום זה וינתן בחינם. לחילופין, יקבלו את מערכת ההפעלה משתמשים שירכשו מחשב המריץ את Windows 10 ישירות מן הקופסה, בדומה ל-Lenovo ThinkPad 10.

עם זאת, לא תוכלו לרכוש את Windows 10 בנפרד בתאריך ה-29 ביולי, כאשר מערכת ההפעלה החדשה תגיע כעדכון גרסה ללא עלות עבור משתמשי ווינדוס 8.1 . תאריך זמינות מערכת ההפעלה לרכישה בחנויות לא פורסם באופן רשמי, אך על-פי ההערכות, נשאר תאריך ה-31 לאוגוסט עומד איתן בכל הנוגע לתחילת המכירה של מערכת ההפעלה

כך יופיע העדכון למערכת ההפעלה ווינדוס 10 כשיהפוך לזמין
כך יופיע העדכון למערכת ההפעלה ווינדוס 10 כשיהפוך לזמין

מיקרוסופט מציינת כי במידה ותרכשו מעתה ועד ההשקה הקרובה את ווינדוס 8.1, תקבלו את העדכון ל-Windows 10 בחינם יחד עם שאר המשתמשים ב-29 ליולי.

לפניכם סרטון חדש מבית מיקרוסופט המציג את הפיצ’רים החדשים אותם תקבלו בעת העדכון לווינדוס 10:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים