לא רק לפנק: אפליקציית הארנק הדיגיטלי של לאומי קארד

מוטיב חוזר שעולה בשלל הפרסומות של חברת לאומי קארד הוא פינוק – סיפוק רצונות וגחמות הלקוח עם שלל מבצעים והטבות, באופן שמרגיל אותו לפינוקים שונים עד כדי תהייה בשאלה הקלאסית – מאיפה נפל עליי כל הטוב הזה.

חברת האשראי החליטה כעת להרגיל את צרכניה בפינוק חדש מסוג אחר – אפליקציית הארנק הדיגיטלי שמיטיבה עם לקוחותיה ודואגת לא רק לפינוקים, אלא גם לאספקטים כלכליים ויומיומיים יותר.

Leumi-card-1בעידן בו הצרכן הישראלי מחובר באופן אינטנסיבי, ויש שיגידו אף פתולוגי, לסמארטפון, אך טבעי שחברות האשראי תציע שירותים שונים בסלולר ותשתמש בפלטפורמה זו כארנק לכל דבר. פונקציית התשלום המסורתית המוכרת לנו מאבדת את כוחה מיום ליום, בייחוד כאשר ניטשת מלחמה בין ענקיות התוכנה על השליטה בתשלום הדיגיטלי, והצרכן הישראלי אט אט ממיר את המזומן לטובת התשלום בסלולר.

לאומי קארד הבינה לאן נושבת הרוח, ובעיקר את הצורך של לקוחותיה, ופיתחה אפליקציה שמציעה מגוון שירותים מתקדמים – החל מפירוט חיובים, כולל אלה העתידיים בכרטיס האשראי; פירוט עסקאות, כולל כתובות ופרטים של בתי העסק ויכולת להתקשר אליהם ישירות מהאפליקציה בלחיצת כפתור; העברת כספים, דרך תשלומים ועד קבלת הלוואות.

האפליקציה גם מציעה "פינוקים", עם הצעת מגוון הטבות וקופונים מבתי עסק שונים באמצעות כרטיס האשראי בהתאם למיקום הלקוח, וכמו כן קבלת התראות על מבצעים, קופונים ואפשרות חסכון באותם בתי עסק כאשר המשתמש נמצא בקרבתם. שירות זה יינתן באמצעות עדכוני "פוש" (Push) למשתמשים שיגדירו מראש באפליקציה כי ברצונם לקבל עדכונים אלו. את ה"פינוק" ניתן לממש בכך שבית העסק יוכל להיכנס לממשק ייעודי, לפרסם בו כל מבצע שיבחר, וההטבה תישלח היישר לסמארטפון של הלקוח, אשר נמצא בטווח של 400 מטר מבית העסק הנ"ל.

שירותי חנייה לא נפקדו מהאפליקציה, שכן זו מציעה שירותי תשלום עבור חנייה במגוון החניונים של אחוזות החוף שנמצאים בתל אביב.

ישנו החשש המוכר שעם השימוש באפליקציה, מגיע הסיכון של חשיפת פרטי הלקוח ומסירת הנתונים לגופים ומאגרים שונים. לאומי קארד מודעת לאפשרות הריאלית ופסימית הזו, ונערכה בהתאם לכך, כאשר היא מספקת סטנדרטים גבוהים של אבטחה ללקוחותיה, עם דרישות הזדהות שונות, כולל חיישנים ביומטריים וטביעת אצבע (שירותים שניתנים לבעלי אייפון).

לעת עתה, המזומן או כרטיס האשראי לא הולכים להיעלם מהעולם, אך חברות האשראי מבינות שהעתיד כבר מזמן כאן ושאמצעי התשלום באמצעות הסמאטרפון הינו פעולה נפוצה וקבילה לכל דבר. אפליקציית הארנק של לאומי קארד בינתיים לא תחליף את הארנק העצמו, אך היא בהחלט פונקציה הכרחית בכלכלה המתקדמת של היום.

ניתן להוריד את האפליקציה בפלטפורמות הבאות: Android / iOS

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות