המשחק XCOM 2 ישוחרר בנובמבר הקרוב למחשב האישי

| יום שלישי, 2 ביוני 2015, 15:30 | משחקים

בשלהי שנת 1993 הגיע אל מדפי חנויות הגיימינג משחק בשם X-COM: UFO Defense, המשלב טקטיקה, תורות ויריות בזמן אמת, עם עלילה העוסקת בלחימה בחייזרים. בחלוף השנים זכה המשחק לכותרי המשך מרובים שמפתחיהם הוחלפו באופן תדיר. החגיגה הופסקה כאשר בוטל פיתוחם של שני משחקים המשויכים לסדרה, ושמה הצטרף לרשימת המשחקים המתים של ההיסטוריה. כעבור עשור כמעט, בשנת 2012, משתה Firaxis Games את שם המותג ואת עיקרו, ובאמצעות המפיצה 2K Games, החייתה בשנית את הסדרה עם כותר ששמו XCOM: Enemy Unknown, שהוביל מאוחר יותר למשחקי המשך נוספים.

כעת, מכריזה המפיצה על המשחק הבא בסדרה המחודשת, שיישא את השם XCOM 2 ויהווה המשך עלילתי ישיר ל-XCOM: Enemy Unknown. מלבד לאתר רשמי שעלה לרשת עקב ההכרזה, ובו נוכחים באופן תמציתי רקע המשחק ועלילתו, מוסרת 2K Games רשימה נאה ובה תכונות ייחודיות שישולבו בכותר החדש: תחילה מזכירה החברה את חמשת ה"קלאסים" של חיילי XCOM, כל אחד מהם מתמחה בתחום לחימה שונה, כאשר גם חולשותיו משתנות.

XCOM2-alien

מלבד לפורמט המוכר, מציינת המפיצה כי הקרבות במשחק החדש יהיו יותר "גמישים מבחינת טקטיקה", ואף כי האויבים יגיעו גם מכיוונו של תאגיד Advent – אותו אחד שפרסמה 2K כמשחק בפני עצמו בשבוע שעבר, כך שנראה כי Advent היה רק טיזר לקראת ההכרזה על XCOM 2. עוד נמסר כי במשחק תוכלו לצאת למשימות ברחבי העולם, ואף ליצור מודים (MODs) מותאמים אישית ולהפיצם באמצעות כלי ה-Steam Workshop.

בנוסף לכל אלו, נמסר גם כי XCOM 2 ישוחרר בנובמבר הקרוב למחשב האישי, אך תאריך שחרור או מידע נוסף אודות גרסתו על גבי קונסולות המשחק טרם נחשף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות