אפליקציית Microsoft WiFi תאפשר חיבור מהיר לרשת ב-130 מדינות בעולם

מיקרוסופט מתכננת להקים רשת WiFi גלובלית לחיבור מהיר לאינטרנט דרך מכשירים ניידים בכל העולם, כך עולה מתוך אתר אינטרנט ייעודי שהקימה החברה עבור פרוייקט Microsoft WiFi. הפרויקט נחשף לראשונה על-ידי משתמש הטוויטר h0x0d, שחשף אך לא מזמן פרוייקט אחר של מיקרוסופט, אפליקציית OneClip.

על פי התוכן שהופיע באתר Microsoft WiFi, שכבר הוסר מהרשת, יתאפשר החיבור לרשת האלחוטית של החברה במהירות ובקלות דרך אפליקציה ייעודית שתותאם לכל הפלטפורמות הגדולות, בהן ווינדוס, Mac OS X, אנדרואיד, iOS ו-Windows Phone.

השירות החדש צפוי שיהיה הרחבה לשירות Skype WiFi, המאפשר כיום גלישה דרך מעל מ-2 מיליון נקודות חמות (Wi-Fi Hotspots) הפזורות סביב העולם, חלקן אף בישראל. עבור הגלישה בשירות כיום, משלמים הלקוחות מתוך קרדיטים קיימים בשירות סקייפ של החברה.

נקודות חמות בשירות Skype WiFi בישראל
נקודות חמות בשירות Skype WiFi בישראל

אפליקציית Microsoft WiFi צפויה להגיע ל-130 מדינות בעולם ולשרת את לקוחות החברה דרך יותר מ-10 מיליון נקודות חמות, אולם לא כולם יזכו להתחבר לשירות בתחילת דרכו. משתמשי Skype WiFi הקיימים יוכלו להמשיך להשתמש בשירות גם תחת המיתוג החדש, כאשר אליהם תצרף מיקרוסופט עובדים בארגונים העושים שימוש בחבילת אופיס מסוג Microsoft Office 365 Enterprise, כמו גם לקוחות נבחרים המקבלים הצעה לגלישה דרך WiFi מטעם מיקרוסופט.

את השירות תבסס מיקרוסופט על פני נקודות חמות הקיימות בבתי עסק סביב העולם, כאשר החברה צפויה להציע חבילה פשוטה ונוחה לבעלי עסקים קטנים, דרכה יוצע חיבור מהיר לרשת האינטרנט ללקוחותיהן דרך מיקום ציוד קצה בבית העסק. העסקים ככל הנראה יקבלו עבור ההצעה תמורה כספית כלשהי או אפשרות להעניק ללקוחותיהם גישה חופשית, פשוטה ומהירה לאינטרנט מכל מכשיר נייד.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים