בתמונה: צמיד הכושר Xiaomi Mi Band

כובשת את הפסגה: Xiaomi Mi Band הוא המוצר השני הנמכר ביותר בעולם המחשוב הלביש

בזמן שאפל משקיעה את מירב מאמציה בשיווק ומכירת ה-Apple Watch על מנת לשבור את שיאי המכירות, כפי שחוזים לא מעט אנליסטים, ישנה כוכבת חדשה בעולם המחשוב הלביש – Xiaomi הסינית. על פי דו"ח חדש אותו מפרסמת חברת המחקר IDC, הכוכבת הסינית Xiaomi מזנקת ישירות למקום השני ברשימת יצרניות המכשירים הלבישים הגדולות בעולם ברבעון הראשון ל-2015.

קביעה זו התקבלה על-ידי IDC על פי כמות משלוחי המכשירים במהלך הרבעון הראשון של השנה, כאשר המוצר לו חייבת שיאומי את הצלחתה בעולם המחשוב הלביש הינו ה-Mi Band, שמכר במהלך הרבעון הראשון לשנה לא פחות מ-2.9 מיליון יחידות. זאת, כמובן, הודות למחירו הנמוך הנמדד בפחות מ-50 שקלים (כ-13 דולר) במספר שווקים מצומצם, כגון סין, הודו, אינדונזיה ועוד.

עולם המחשוב הלביש מתקדם בצעדי ענק ואנו זוכים לצפות בהתקדמות זו לנגד עיננו, שכן על פי IDC במהלך הרבעון הראשון של 2015 נמכרו 11.4 מיליון מכשירים לבישים (שעונים חכמים, צמידי כושר ועוד), לעומת 3.8 מיליון בלבד ברבעון המקביל אשתקד – לא פחות מפי 3 יותר מכשירים שנמכרו.

במקום הראשון ברשימה נמצאת חברת Fitbit הוותיקה, המייצרת מגוון צמידי כושר וכן שעונים חכמים, שמכרה במהלך הרבעון הראשון ל-2015 לא פחות מ-3.9 מיליון מכשירים. בחמישיה הפותחת ניתן למצוא גם את סמסונג ו-Jawbone עם נתח שוק מצומצם למדי העומד על 0.6 ו-0.5 מיליון יחידות, בהתאמה. בימים אלו מבצע המוצר את פריצתו מערבה ומושק באופן מצומצם בארה"ב ובאירופה וצפוי להמשיך במגמה זו במהלך השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות