מיקרוסופט מכריזה על Xbox One עם נפח אחסון 1TB ומורידה מחירים

בנובמבר 2013 חשפה מיקרוסופט את Xbox One, הדור העתידי והמבטיח של קונסולת הגיימינג Xbox 360. המוצר הוצג כאחד המתאים לשימוש משפחתי וכולל, שביכולתו לשמש כמערכת בידור "All In one". בחלוף שנה וחצי כמעט, הכריזה אתמול (ג') הענקית מרדמונד על גרסה חדשה לקונסולה אשר תציע נפח מובנה גדול במיוחד של 1TB (טרה-בייט).

רלוונטיות הגרסה המורחבת הופכת גדולה יותר לאור מגמת תפיחת נפחי המשחקים החדשים, כלומר, נראה כי מרבית המשחקים העכשוויים מתהדרים במספרים גדולים במיוחד בכל הנוגע לנפח הנדרש להתקנתם. מלבד לנפח המורחב הוסיפה מיקרוסופט והציגה קו באנדלים חדש, המציע את קונסולת Xbox One בעלת הכונן בנפח טרה-בייט יחיד, בשילוב אחד מכותרי הענק הבאים: Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider ו-Forza Motorsport 6.

מלבד לקונסולה עצמה, חידשה החברה גם בגזרת בקר המכשיר, שמעתה יזכה למראה חדש ועיצובי יותר, כאשר גם בקר המשחק המעוצב ישולב בחבילת המשחק החדשה. המוצר האחרון שנחשף בהכרזה הרחבה הוא מתאם USB ייחודי שיאפשר שימוש בבקרי המשחק על גבי מחשבים אישיים עליהם תרוץ מערכת ההפעלה העתידה להגיע אל הקהל הרחב בקרוב – Windows 10.

בנוגע למחירי המוצרים השונים, מיקרוסופט מוסרת כי גרסת הטרה-בייט של הקונסולה תגבה מהרוכשים כ-$399, בעוד שמחירה החדש של גרסת ה-500 גיגה-בייט יעמוד על כ-349$. מחירו של מתאם הבקר למחשב האישי יעמוד על כ-24.99$, וחבילה המשלבת בינו לבין הבקר האלחוטי החדש תגבה מכם כ-79.95$.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות