אפוקליפסה ל-iOS: כותר הספין-אוף האסטרטגי Fallout Shelter הוכרז

| יום שני, 15 ביוני 2015, 17:51 | אפליקציות אפל, משחקים

בשבועות האחרונים עקבנו רבות אחר פעילויותיה של מפיצת המשחקים Bethesda Softworks, כאשר היא חשפה את משחקיה – DOOM 4 ו-Fallout 4. מוקדם יותר היום ערכה המפיצה האמריקאית את האירוע הרשמי שלה במסגרת תערוכת הגיימינג E3, שצפויה להאיץ את קצב הכרזותיה במהלך היום.

מלבד להכרזה על המשחק המדובר Fallout 4, הגדולה מבין ההכרזות השונות, נחשף גם כותר אשר יהיה בלעדי בפלטפורמת ה-iOS בשם Fallout Shelter. המשחק, שלמעשה יהווה ספין-אוף אסטרטגי לסדרת המשחקים הפופולרית, יציב את השחקן בפני ניהולו ותחזוקתו של מקלט תת קרקעי, המיועד עבור אלו המתגוררים בעולם הפוסט אפוקליפטי של סדרת Fallout.

במהלך המשחק תידרשו לדאוג לצרכיהם של תושבי המקלט ולשמור על בטחונם מפני סכנות העולם הפראי. השחקן יוכל לעצב את מבנה המקלט על-ידי הוספת חדרים ייעודיים, הענקת מקצועות תושביו, אימון התושבים ללחימה, רכישת כלי נשק עבורם ובניית חדר רדיו שיאפשר לשורדים נוספים להגיע למקלט ולחבור לפועלים בו.

רובד משמעותי במיוחד שמציע Fallout Shelter הוא סיור וחקירה ברחבי עולם המשחק. לשם כך, ביכולתו של השחקן לאפשר שליחת אחדים מתושבי המקלט לפני הקרקע לשם סיור למשך פרק זמן מסוים.

Fallout Shelter מוצע כבר עכשיו להורדה בחינם בחנות האפליקציות של אפל, ונתמך על ידי מכשירים תומכי iOS 7 מדגמי iPhone 5 ,iPad Mini 2 ו-iPad 2 ומעלה.

להורדת המשחק – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות