מיקרוסופט מציגה את Xbox Elite Wireless: בקר משחק אלחוטי מתקדם לגיימרים

קונסולת המשחקים Xbox One של מיקרוסופט מקבלת כלי עזר חדש במיוחד עבור גיימרים שלא מסתפקים בבקר המשחק הקיים. במהלך תערוכת E3 המתקיימת השבוע בלוס אנג'לס, הציגה מיקרוסופט בקר משחק חדש ומתקדם – Xbox Elite Wireless Controller.

הבקר החדש נשען על הצלחתו של בקר ה-Xbox הקיים, אולם מוסיף המון בפן הנוחות והקסטומיזציה. ה-Xbox Elite Wireless Controller מאפשר החלפה מהירה של חלקים רבים. כך, למשל, תוכלו להחליף את כפתורי ה-D-Pad הרגילים במשטח אותו יהיה נוח יותר לתמרן במשחקים מסויימים כמו משחקי רטרו או קרבות. ההחלפה של כפתורי ה-D-Pad, כמו גם של האלמנטים האחרים בבקר, מתבצעת באמצעות מגנטים.

ארבעה כפתורים נוספים תמצאו מתחת לשלט, אלו ניתנים לתכנות דרך אפליקציה ייעודית ל-Xbox או ל-PC לפי פקודות המתאימות לשחקן. ניתן גם לשמור שני מצבי תכנות שונים לכפתורים בבקר, כאשר המעבר ביניהם מתבצע על-ידי הזזת כפתור ייעודי. בנוסף, כפתורי הפעולה הנמצאים באחורי המכשיר ניתנים לכיוונון על-פי הרגישות הדרושה.

מחירו של הבקר האלחוטי החדש עומד על $150 והוא יעשה דרכו אל השוק רק בחודש אוקטובר 2015 יחד חיבור לאוזניות בצידו הקדמי. האם השינויים הויזואלים עם תוספות שונות בצד הפונקציונליות מצדיקות את המחיר הגבוה לעומת הבקר האלחוטי הסטנדרטי המתומחר ב-$50? את זה תצטרכו אתם לקבוע.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות