מכשיר ה-OnePlus 2 יציע את שקע הטעינה החדשני USB-C

עוד יום עובר, ו-OnePlus חושפת עוד פרט עסיסי אודות ספינת הדגל הבאה שלה. בפוסט שפרסמה היצרנית הסינית הצעירה ברשת החברתית +Google, הכריזה כי מכשיר ה-OnePlus 2 יציע את שקע הטעינה החדשני USB-C.

בהודעה, טענה OnePlus כי המכשיר יהווה את ספינת הדגל הראשונה בעלת חיבור מתקדם זה – לצערנו, אנו נאלצים להעמיד אותה על טעותה, מכיוון שספינות הדגל החדשות של LeTV כבר מציעות את אותו החיבור. ראשוניות הצידה, משמח לראות כיצד היצרניות השונות מאמצות במהירות את הדור הבא של חיבור ה-USB.

USB-C מהווה את התקן העדכני לחיבור ה-USB הנפוץ. הוא קטן יותר, עמיד יותר, מסוגל להעביר עד 10 גיגה-ביט של מידע לשניה ו-100 וואט של חשמל. ככל הנראה, התכונה הכי אהודה שלו היא העובדה שהוא הפיך – ימיה של “רולטת החיבורים” נגמרו, וכעת כל צד הוא הצד הנכון. התקן החדש אומץ כבר בידי מספר חברות, ביניהן סנדיסק, אפל, גוגלאסוס ו-HP.

קראו גם: גוגל מבטיחה – בקרוב יעשו מכשירי אנדרואיד שימוש בחיבור USB-C

אחד היתרונות המרכזיים של החיבור היא האוניברסליות שלו – לא קיימים יותר חיבורים קטנים וחיבורים גדולים, כל המכשירים מציעים את אותו החיבור והכבל זהה משני צדדיו. בנוסף, משמש כעת אותו הכבל גם להעברת נתונים וגם לטעינה. זוהי ככל הנראה הסיבה שבמחשב ה-Macbook החדשני שלה, בחרה אפל להטמיע חיבור USB-C בודד.

חיבור ה-USB הנוכחי יהפוך למיושן בעוד מספר שנים והתמיכה בו צפויה להיפסק. מכשירים שיציעו כבר עכשיו את החיבור החדשני יהיו עמידים יותר בפני נזקי הזמן, וככל שהחברות ישכילו לעשות את המעבר מהיר יותר כך יוטב לנו הצרכנים. אנו מלאי תקווה כי יצרניות נוספות ילכו בדרכה של OnePlus ויטמיעו את החיבור החדשני בספינות הדגל הבאות שלהן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים