קרן ההון סיכון Insight Venture Partners משקיעה 84 מיליון דולר בחברת צ'קמרקס הישראלית

חברת צ'קמרקס הישראלית ביצעה גיוס הון בסך 84 מליון דולר מקרן הון הסיכון האמריקאית Insight Venture Partners. השקעה זו תסייע לחברה להגדיל את היקף פעילותיה בעולם ואף להגיע ללקוחות חדשים שיכולו לעשות שימוש בפתרונות השונים אותם מציעה החברה. כמו כן, הודות להשקעה תוכל החברה להמשיך לפתח מוצרים וכלים חדשים שיסיעו למפתחים להגן על עצמם מאיומים שונים.

צ'קמרקס, אשר נוסדה בשנת 2006 על ידי מתי סימן, מספקת פתרונות אבטחה לחברות ולארגונים שנמצאים בשלבי הפיתוח הראשוניים ובכך מציפה עוד בתחילת תהליך הפיתוח נקודות פגיעות בקוד. דרך פעולה זו מאפשרת החברה למפתחים לזהות פרצות אבטחה עוד בשלבי הפיתוח המוקדמים וכפועל יוצא מכך לצמצם את פגיעות המוצר .לא פחות חשוב, זיהוי מוקדם של פירצת אבטחה חוסך את העלויות הגבוהות, הן בכסף והן במשאבים, מה שעלול להיות קריטי עבור לא מעט חברות.

צ'קמרקס פועלת בשיתוף פעולה עם 700 חברות וגופים שונים, בניהם ניתן למצוא חברות כגון: סמסונג, קוקה קולה, SAP, צבא ארה"ב ועוד. צ'קמרקס מעסיקה 150 עובדים בישראל ובעולם ואף הציגה גידול של 100 אחוז בהכנסותיה בשנה הנוכחית.

עמנואל בן זקן, מנכ"ל צ'קמרקס, התייחס לדבר הגיוס:

צ'קמרקס נוסדה במטרה ברורה – להוביל את עולם אבטחת המידע ולספק לארגונים פתרונות מובילים להגנה על המידע. השותפות שלנו עם Insight Venture Partners האמריקנית תאפשר לנו להמשיך במירוץ שלנו להגדלת המכירות ברחבי העולם ולהרחיב את מגוון פתרונות אבטחת המידע שלנו.

לצד זאת, הסביר ריצ'ארד וולס, ממנהלי קרן ההון סיכון Insight Venture Partners, על הערך המוסף הרב בחברת צ'קמרקס:

אתגר הסייבר הפך להיות החשש הגדול של ארגונים וחברות ברחבי העולם ולצ'קמרקס יש הצלחה מוכחת בשוק זה. אנחנו שמחים מאוד להוסיף את צ'קמרקס לפורטפוליו ההשקעות שלנו, כחברה המספקת לעסקים וארגונים ברחבי העולם פתרונות חדשניים על מנת להגן על המידע.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות