סמנו ביומנים: מכשיר הדגל OnePlus 2 מגיע ב-28 ביולי

זה זמן רב שאנו שומעים אודות מכשיר הדגל הבא מבית היצרנית הסינית OnePlus, שנחתה עלינו בהפתעה בשנה שעברה עם סמארטפון מרשים בצד הטכני, בצד העיצוב ובצד המחיר גם יחד. אף שבכירי החברה ועובדיה ציינו לא פעם כי ה-OnePlus 2 יעשה דרכו לשוק במהלך הרבעון השלישי של השנה, עד כה לא נחשף תאריך השקה רשמי למכשיר.

אחד ממייסדי החברה, קארל פיי, האחראי גם על צד השיווק של המכשיר בשווקים הגלובליים, חשף אמש (ה’) כי את ה-OnePlus 2 תציג החברה לראשונה בעוד חודש בדיוק, ב-28 ביולי (שעון ישראל), ובדרך ייחודית למדי. “בתעשיה שלנו, אירועי השקה כולם נראים אותו הדבר – אולם, נאום פתיחה וקהל ישוב בכסאות“, מציין פיי, “אבל אנחנו לא רוצים להשאיר מחסום בינינו לבין העולם, לכן נחשוף את ה-OnePlus 2 בהזרמה לכולם ב-VR“.

כחברה שעשתה מאמצים לאפשר לכלל צרכניה לרכוש את המכשיר בקלות דרך החנות המקוונת שלה, רק הגיוני כי את אירוע ההכרזה על הדגם החדש תעשה בשידור ישיר שיתבצע בהזרמה דרך האינטרנט ובשימוש בטכנולוגיית VR, שתאפשר לצופים לחוות את חווית ההשקה מבלי להיות שם באמת.

עד כה חשפה החברה שני פרטים מהותיים אודות חומרת המכשיר. ה-OnePlus 2 יעשה שימוש במערכת על שבב Snapdragon 810 מבית קוואלקום שתוצג בגרסה 2.1 החדשה והמשופרת, האמורה לשים מאחור את בעיות ההתחממות שהופיעו במספר דגמי סמארטפונים שעשו במערכת שימוש. OnePlus אף חשפה כי המכשיר החדש יעשה שימוש בחיבור ה-USB Type C, המשלב כבל נתונים הפיך.

יש לציין כי אף שתאריך האירוע נקבע ל-27 ביולי, הרי שהשעה שצויינה עבורו הינה 7 בערב שעון החוף המערבי בארה”ב, כך שהשידור צפוי להגיע אלינו בישראל רק ב-28 ביולי החל מהשעה 5:00 בבוקר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים