באג משיקה את ה-Fitbit Surge בישראל – שעון הספורט החכם שיספק עד 7 ימי שימוש

כתשעה חודשים לאחר שנחשף, משיקה רשת באג מולטיסיסטם את ה-Fitbit Surge, השעון החכם הראשון מבית חלוצת המחשוב הלביש Fitbit, בישראל.

Fitbit Surge הוצג כבר באוקטובר האחרון והיווה לדריסת הרגל הראשונה של החברה בעולם השעונים החכמים, שכן עד אז הקפידה לייצר צמידי ספורט בלבד. ה-Surge מכיל מסך מגע (לא צבעוני) באמצעותו יכול המשתמש לשלוט על השעון, וכן רכיב GPS ייעודי, מד תאוצה, מצפן, מד גובה, מד דופק ועוד.

כראוי למוצריה של פיטביט, גם שעון ה-Surge מופנה באופן ספציפי לספורטאים, ומאפשר לנטר אחר דופק המשתמש באופן קבוע – כל שניה במהלך אימון וכל 5 שניות בשאר שעות היממה. כמו כן, יוכל המשתמש לעקוב באמצעות השעון אחר אינטנסיביות האימון אותו הוא מבצע, כמות הקלוריות אותה שרף במהלך היום ו/או האימון ועוד.

Fitbit-Surge-Front-Back

שעון הספורט החכם של פיטביט יסתנכרן באופן אוטומטי מול המחשב או הסמארטפון שלכם ובאמצעות שבב ה-GPS הנמצא בו, יוכל המשתמש לצפות, באפליקציית Fitbit הייעודית לשעון, במסלול הריצה, הרכיבה או ההליכה שביצע. לצד המסלול יופיעו פרטים נוספים אודות האימון – אורך המסלול, כמות הצעדים והקלוריות שנשרפו והשעון יאפשר למשתמש לשתף את הפעילות הספורטיבית שביצע עם חבריו. כמו כן, באמצעות ה-Fitbit Surge ניתן לנטר אחר איכות ומשך השינה ואף להגדיר שעון מעורר שיעיר את המשתמש בעזרת רכיב הרטט המובנה בו.

דרך מסך השעון יוכל המשתמש לשלוט על המוזיקה, לקבל הודעות טקסט ולצפות בהתראות אודות שיחות נכנסות ישירות על גבי השעון. במידה שאנשי הקשר שלכם הוזנו למכשיר באנגלית, יציג אותם השעון החכם על גבי מסכו, אך בשלב זה אינו תומך בעברית.

אחת הדאגות בקרב משתמשי השעונים החכמים הינה חיי הסוללה, אך במקרה של ה-Surge מבטיחה פיטביט חיי סוללה מרשימים במיוחד הנמדדים ב-7 ימי שימוש ופעילות מלאים בין טעינה לטעינה.

את ה-Fitbit Surge ניתן להשיג באופן בלעדי ברשת באג במחיר של 1,199 שקלים. 

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות