שירות Apple Music זמין כעת לצד iOS 8.4 ו-Beats 1

עם כל הצלצולים וההמולה סביב iOS 9, נראה כי מעט שכחנו מגרסת הבטא ל-iOS 8.4 שעדיין נמצאת בבחינה ובדיקה. גרסה זו מכילה מספר מצומצם של שינויים, כשהעיקרי ביניהם הינו אפליקציית מוזיקה חדשה לחלוטין המותאמת לעבוד עם שירות המוזיקה החדשה עליו הכריזה החברה מקופרטינו לפני מספר שבועות, Apple Music.

שירות הזרמת המוזיקה החדש של אפל צפוי להתחיל לעבוד כבר ממחר (ג’, 30.6), בהתאם להכרזתה בכנס WWDC, ועל כן, iOS 8.4 תהיה זמינה לכלל משתמשי החברה החל ממחר. כחלק משירות המוזיקה וקצת לאחר הפצת הגרסה החדשה, תעלה לאוויר גם תחנת הרדיו של אפל, Beats 1, שתהיה זמינה למשתמשים בלמעלה מ-100 מדינות ותספק שירים, ראיונות ותוכן הקשורים לעולם המוסיקה.

קריאה נוספת: אפל מכריזה על Apple Music

עם שחרורו הרשמי של Apple Music יוכלו המשתמשים בשירות להצטרף למשך שלושה חודשים ללא כל עלות, כשלאחר מכן יעמוד מחיר המנוי החודשי על כ-40 שקלים לחודש. בעבור קצת פחות מ-60 שקלים, יהיה זמין למשתמשים מנוי משפחתי המאפשר רישום של עד שישה בני משפחה שונים, בתנאי שבמכשיריהם מופעלת פונקציית השיתוף המשפחתי (iCloud Family Sharing). מערכת ההפעלה iOS 8.4 וכן Apple Music יהיו זמינים החל ממחר בשעות הערב.

  • משתמשי גרסת הבטא ל-iOS 9 יאלצו להמתין לבטא חדשה שתאפשר את התמיכה בשירות הזרמת המוזיקה.

עדכון (30.6) – עדכון מערכת ההפעלה iOS 8.4 זמין כעת לכולם ועימו גם שירות המוסיקה Apple Music

השוואת מפרטים