הטריפל החדש של אורנג’ מציע חבילת סלולר, אינטרנט ביתי ואחסון בענן

קבוצת פרטנר (אורנג’) יוצאת במבצע חדש ללקוחותיה ומספקת חבילת טריפל המשלבת בין שירותי סלולר, אינטרנט ביתי ואחסון בענן. בחבילה תציע פרטנר ללקוחות חדשים וקיימים תכנית סלולר עם שיחות והודעות SMS “ללא הגבלה” וגלישה בנפח 8GB (גיגה-בייט) ברשת הדור הרביעי, כמו גם אינטרנט ביתי במהירות של עד 100 מגה ואת שירות האחסון של החברה בענן, MyBox, בנפח של 200GB.

חבילת האינטרנט הביתית שתציע פרטנר כחלק מהטריפל החדש תכלול תשלום עבור ספק + תשתית ותייתר את הצורך בתשלום לחברות נוספות בחשבונית נפרדת. מחיר החבילה יעמוד על 159 שקלים בחודש למשך 18 חודשים, כאשר לאחר מכן יעלה המחיר ב-20 שקלים ויקבע על 179 שקלים בחודש.

orange-logoלקוחות שאין ברשותם ציוד קצה (נתב) מתאים לחיבור לרשת האינטרנט הביתית של אורנג’ ייאלצו לשלם 10 שקלים נוספים מידי חודש עבור השכרתו.

המהלך של פרטנר מגיע כחלק מפתיחת התחרות בתחום האינטרנט הביתי במסגרת השוק הסיטונאי. אורנג’ אינה הראשונה שמציעה חבילת תקשורת המספקת אינטרנט ביתי (ספק + תשתית) במחיר אחיד, אולם שילוב חבילת הסלולר בטריפל החדש מהווה צעד ראשון לקראת העצמת התחרות בין חברות הסלולר בישראל.

לאחרונה הודיעה קבוצת פרטנר כי הכפילה את רוחב הפס של רשת הדור הרביעי ל-10MHz במספר איזורים בישראל, דבר המאפשר כיום ללקוחות החברה באיזורים אלו להינות מקצבי גלישה מקסימליים של עד 75Mbps בהורדה ועד 25Mbps בהעלאה (Upload).

פרטים נוספים באתר החברה.

השוואת מפרטים