שמועה: ה-Galaxy S7 עשוי לרוץ על מעבד Snapdragon מבית קוואלקום

כבר מספר שנים ובהצגת מספר מכשירי דגל מנסה סמסונג להיות עצמאית בכל הקשור לתכנון והשקת המכשירים הניידים שלה. בין המאמצים שלה תוכלו לראות את השעונים החכמים שמשמשים כמעין גרסת בטא למערכת ההפעלה Tizen, שסמסונג היא אחת מהמפתחות שלה, וכמו כן, מתחת למכסה המנוע ניתן למצוא את מעבד ה Exynos שלה, שחדר לתודעתנו כבר מהדור השני לסדרת מכשירי ה-Galaxy S, לצד גרסאות מכשירים הכוללים מעבדים משותפיה המקבילים של החברה.

עם השנים החלה סמסונג לצמצם את שיתופי הפעולה עם חברות בתחום המעבדים, כאשר הבולטת בהם הייתה קוואלקום, יצרנית השבבים המוכרת והנפוצה ביותר בקרב מוצרי המובייל.  הדור השישי של סדרת ה-Galaxy S מריץ את המעבד העדכני ביותר ששיחררה סמסונג, Exynos 7420.  כצפוי, המכשיר הבא שיושק מבית סמסונג יהיה מכשיר נוסף מסדרת ה-Note המוצלחת שסמסונג כל כך מתגאה בה, וגם הוא צפוי להריץ את אותו המעבד הביתי בדגם משופר (7422), אשר ישלב את ה-CPU, GPU, זיכרון ה-RAM ומודם ה-LTE יחד.

אך עוד לפני השקת ה-Galaxy Note 5, שמועות ודיווחים ברשת דווקא מדברים כבר על ה-Galaxy S7 (תחת שם הקוד: Jungfrau) אשר עשויה למנות שתי גרסאות, כפי שעשתה סמסונג בעבר לפני הצגת ה-S6, כאשר אחת מהן תכלול את מעבד ה-Exynos והשניה עשוייה להחזיר את השותפה הוותיקה קוואלקום, ולכלול את מעבד ה-Snapdragon שלה.

טרם נחשפו פרטים נוספים לגבי דגם המעבד מבית קוואלקום והאם בכלל תשחרר סמסונג את שתי הגרסאות במקום גרסה אחידה לכולם. סברה נוספת היא כי סמסונג בוחנת בינתיים את האפשרויות שלה מבחינת המעבדים לגבי שחרור שתי גרסאות למכשיר, או שאולי היא בעצם רק בוחנת את הביצועים של כל מעבד על מנת לבחור את זה שיעזור לה לבסס את מעמדו של ה-Galaxy S7.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות