מבט ראשון לסרט Suicide Squad: קטעי קומיקון סן דייגו באיכות גבוהה

לאחר סבב אינטרנט מרשים באיכות איומה ונוראית, החליטו המפיקים בחברת “האחים וורנר”, שמאוד לא היו מרוצים מהצלמים הפיראטים שצילמו את הטריילר שהוצג בקומיקון סן דייגו, לשחרר את הקטעים הראשונים מתוך הסרט Suicide Squad לרשת באיכות גבוהה.

סו קרול, שאחראית מטעם אולפני “האחים וורנר” על השיווק העולמי של הסרטים שלהם, מסרה לאתר חדשות הבידור Deadline כי החברה שחררה את הקטעים לאינטרנט בניגוד לרצונה או לתכנון המקורי:

חברת האחים וורנר והיחידה שלנו נגד פיראטיות עבדו קשה מאוד ב-48 השעות האחרונות בכדי לנסות ולהוריד את הקטע שצולם במסגרת הפאנל שנערך בקומיקון סן דייגו ביום שבת. לא הצלחנו להגיע למטרה הזו ועל כן בחרנו לשחרר את הקטעים, שמסתובבים האופן בלתי חוקי ברשת, בצורה ובאיכות הגבוהה ביותר למען הנאת כולם.
אנחנו מצרים על ההחלטה הזו מכיוון שרצינו לשמור על הקטעים הללו כחוויה ייחודית לבאי קומיקון סן דייגו, אבל אנחנו לא יכולים להמשיך ולתת לקטעים באיכות הנמוכה להסתובב ברשת ולייצג את הסרט.

Suicide Squad מספרת את סיפורם של טובי הפושעים שידע עולם הקומיקס, שהתאגדו יחד לבקשת ארגון ממשלתי סודי המבקש מהם להציל את העולם בתמורה לשחרורם מהאזיקים. בין הדמויות המשתתפות בסרט ניתן יהיה למצוא את הארלי קווין (מארגו רובי), קפטיין בומרנג (ג’יי קורטני), דדשוט (וויל סמית’), הג’וקר (ג’ארד ליטו), סליפנוט (אדם ביץ’), קילר קרוק (אדוול אקינוי-אגבג’ה), אל דיאבלו (ג’יי הרננדז) ועוד.

הסרט ייצא לאקרנים ב-5 באוגוסט 2016.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים