חברת LogDog הישראלית מודיעה על גיוס של 3.5 מליון דולר

מידי יום אנחנו שומעים על עוד ועוד סטארטאפים ישראליים שמשלימים סבבי גיוס רציניים וכעת מצטרפת אליהם גם חברת LogDog הישראלית, אשר מודיעה על השלמתו של סבב גיוס העומד על כ-3.5 מליון דולר. את סבב ההשקעה הובילה קבוצת BRM והיא כללה את המשקיעים הקיימים: TheTime VC, FirsTime Ventures, Maxfield ו-Curious Minds Investments.

חברת LogDog, עליה סיפרנו לכם עוד בחודש נובמבר של השנה שעברה, מסייעת למשתמשיה לאבטח בצורה חכמה ואמינה יותר את החשבונות השונים שלהם ברשת: החל מהרשתות החברתיות ועד לחשבון ה-Dropbox עם התמונות והקבצים הרגישים. הייחודיות של LogDog טמונה בכך שהיא יודעת לנטר בזמן אמת את הפעולות השונות שמתבצעות בחשבון (כניסה, יציאה, מיקום ועוד) ולהבין האם מדובר בפעולה חריגה או לא. כך למשל, אין זה הגיוני שמשתמש נכנס לחשבון הפייסבוק שלו מישראל ולאחר דקה נכנס לחשבון הטוויטר מארה"ב. במקרה כזה LogDog תרים דגל ותיידע את המשתמש על פעילות חשודה בחשבון.

היכולת לנתח כמה חשבונות במקביל היא מקור הכוח של LogDog ומה שמעניק לה ראיה רוחבית על פני מגוון השירותים של המשתמש. לעיתים כל אפליקציה או שירות יתפקדו כרגיל ולא יזהו פעילות חריגה, אך בראיה מרחבית יותר ניתן יהיה לזהות דפוסי פעילות בלתי שגרתיים. LogDog מעניקה תמיכה במספר שירותים: פייסבוק, דרופבוקס, ג'ימייל, EverNote ויאהו. כעת מצטרף לרשימה גם חשבון הטוויטר ובעתיד הקרוב צפויה גם אינסטגרם להיכלל בארסנל השירותים.

אם כבר בתכניות לעתיד עסקינן, כספי הגיוס יסייעו לחברה להגדיל את היכולות באפליקציית האנדרואיד, להעמיק את המחקר והפיתוח אודות שיטות הפריצה והחדירה לחשבונות ולבסוף גם להגדיל את מצבת כוח האדם ולגייס בעלי תפקיד נוספים למשרדיה בתל אביב. בנוסף לכך, שוקדת החברה בימים אלו גם על פיתוח אפליקציה למערכת ההפעלה iOS, שעתידה לסייע ללקוחות נוספים.

אורי בריזון, מייסד ומנכ"ל החברה התייחס לגיוס:

מטרת המערכת של LogDog היא לספק למשתמשים פרטיים את אותה רמת אבטחת מידע שחברות גדולות מקבלות. כיום, כאשר אחד מתוך ארבעה חשבונות מקוונים נפרץ, למשתמשים מגיעה רמת אבטחה גבוהה יותר שתאפשר להם לפעול במהירות ולסכל את ניסיון הפריצה.

להורדת האפליקציה לאנדרואיד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות