מוטורולה מודיעה על אירוע הכרזה שיתקיים ב-28 ביולי

| יום שישי, 17 ביולי 2015, 15:59 | סלולר

איך יודעים שהקיץ כבר כאן? חברת מוטורולה האמריקנית, אשר נמצאת תחת שליטתה של ענקית המחשוב הסינית לנובו, הודיעה אתמול (ה’) על כוונתה לקיים אירוע הכרזה ביום שלישי ה-28 ביולי, בהתאם לסבב ההכרזות המוכר שלה. באירוע זה, המסתמן כאחד החשובים של החברה בשנים האחרונות, יוצגו על פי השמועות לפחות שלושה מוצרים חדשים.

אף שההזמנה לאירוע לא אומרת הרבה, די ברור שעל הבמה המרכזית בעיר ניו-יורק יוצגו לראווה מכשיר הדגל Moto X וכן מכשיר השוק הבינוני Moto G, בגרסתם השלישית. עוד באותו אירוע עשויה מוטורולה לחשוף כמה מכשירים חדשים כחלק מסדרת Droid הותיקה שמיועדת באופן בלעדי עבור לקוחותיה של ספקית הסלולר האמריקנית Verizon.

על גבי ההזמנה מדברת מוטורולה על “מערכת יחסים” עמוקה עם הסמארטפון, מה שמעיד אולי על מאפייני תוכנה חדשים שיוצגו יחד עם המוצרים. כזכור, כשחשפה החברה את הדגם הראשון של Moto X לפני כשנתיים, הוצגה גם היכולת לשדר פקודות קוליות לסמארטפון בעודו במצב שינה, וייתכן שהפעם תנסה מוטורולה להעשיר אפילו יותר את יכולות האינטראקציה עם המכשיר. בנוסף, קיימת אפשרות שבאירוע הקרוב תחשוף החברה דגם חדש של שעון ה-Moto 360 שהושק בספטמבר האחרון.

אירוע ההכרזה של מוטורולה יתקיים בו-זמנית בשלושה מוקדים ברחבי העולם: האירוע המרכזי יתקיים בעיר ניו-יורק, ושניים נוספים יתקיימו בלונדון ובסאו פאולו (ברזיל). האירוע יועבר בשידור חי דרך YouTube החל מהשעה 16:00 (שעון ישראל), 11 שעות לאחר אירוע ההכרזה של חברת OnePlus הצעירה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות