בקרוב ב-Gmail: כתובות דוא”ל מותאמות אישית

| שבת, 18 ביולי 2015, 19:27 | תוכנה ואינטרנט

בגוגל נערכים להשקת תכונה חדשה עבור שירות הדואר האלקטרוני הפופולארי ג’ימייל. על פי דיווחו הבלעדי של אתר הטכנולוגיה GSMArena, נמצאת החברה בשלבים סופיים לקראת השקת האפשרות ליצור כתובת דואר אלקטרוני מותאמת אישית עבור משתמשים שבידיהם שם מתחם (דומיין) פרטי. העלות: 2 דולרים בחודש לכל כתובת.

במילים פשוטות יותר: אם ברשותכם דומיין משלכם, תוכלו ליצור דרך ג’ימייל כתובת דואר ייצוגית יותר (beber@zaguri.co.il, במקום beberzag1234@gmail.com) שתתממשק עם התיבה הקיימת שלכם בשירות, או עם אחת חדשה לגמרי במידה ותרצו בכך. תיבת הדואר האלקטרוני תהיה זהה לגמרי לזו שהתרגלתם אליה, וההצטרפות לשירות לא תכלול בונוסים או יכולות שאין למשתמשים אחרים.

עלות השירות, לפי צילום המסך שהגיע לידיו של האתר, תהא 2 דולרים בכל חודש עבור כל כתובת מותאמת שתפתחו, והיא לא כוללת את מחירו השנתי של שם המתחם שלכם. אם אין ברשותכם דומיין פרטי, גוגל מאפשרת לרכוש אחד כזה דרכה (בסיומת com או net) בעלות של 12 דולרים בשנה.

gmail-custom-domain-screenshot

אף שמדובר בתכונה שתהיה חדשה לרוב המשתמשים, שירות כתובות הדוא”ל המותאמות של גוגל קיים למעשה כבר למעלה מ-6 שנים, אולם עד כה הציעה אותו החברה לעסקים בלבד. בתחילת הדרך, ניתן היה להירשם לשירות בחינם ולפתוח חשבונות וכתובות ללא הגבלה, אך כיום מחייבת גוגל את בעלי העסקים לשלם 5 דולרים בחודש עבור כל תיבת דוא”ל (בנפח 30GB) שהם פותחים.

את השירות החדש עשויה גוגל לחשוף באופן רשמי במהלך השבועות הקרובים.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות