דיווח: ה-Moto G יכיל מסך FHD, ערכת שבבים מסוג Snapdragon 610 וייתכן שיהיה עמיד במים

| יום רביעי, 22 ביולי 2015, 18:25 | סלולר

בעוד פחות משבוע צפויה מוטורולה, הנמצאת בבעלותה של ענקית המחשבים לנובו, לעמוד על הבמה בשלוש מדינות שונות ולהציג, בין היתר, את הדור השלישי של ה-Moto X, מכשיר הדגל של החברה, וכמובן, גם את ה-Moto G, סמארטפון השוק הבינוני-נמוך המצליח של יצרנית הסמארטפונים האמריקנית. בימים האחרונים, ולקראת ההכרזה, צצים ברשת מספר דיווחים המתיימרים לספק את כל הפרטים אודות סמארטפון ה-Moto G 2015.

ראשית, חושף אתר המכירות השוויצרי DigiTec את המכשיר במלוא הדרו, ומוסר כי זה יכיל: מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית Full HD, ערכת שבבים מסוג Snapdragon 610 הכוללת מעבד מתומן ליבות ואת המאיץ הגרפי Adreno 405 – כל אלו מגיעים בניגוד מוחלט לדיווח קודם, בו נחשף המכשיר בסרטון שם נראה כשמכיל מפרט חלש באופן משמעותי מזה המוצג פה.

עוד נחשף, הפעם ע"י אתר הייבוא והייצוא ההודי Zauba, כי המכשיר יכיל 2GB זיכרון RAM, בניגוד ל-1GB ששוערו בדיווחים קודמים. מלבד זאת, חושף האתר Mobile Syrup כי ה-Moto G יתמוך בתקן העמידות IPX7 ויהיה עמיד בפני מים ואבק.

Moto G 2015 Gadgety 2

עם זאת, ישנן מעט סתירות בין הדיווחים, שכן הדיווח הטוען כי המכשיר יהיה עמיד במים, מציין שה-Moto G יכלול ערכת שבבים בעלת מעבד מרובע ליבות, ה-Snapdragon 410 ואילו דיווח אתר המכירות השוויצרי מוסר כי נראה במכשיר מעבד מתומן ליבות.

בשלב זה מעט קשה לנו לדעת איזה מבין הדיווחים נכון, אך יש להדגיש כי ה-Moto G על כל דורותיו היה מיועד עבור שוק הסמארטפונים הנמוך, אך המפרט אותו חשף אתר Digi Tec תואם את השוק הבינוני-גבוה. ייתכן כי גל הסמארטפונים הסיניים בעלי המפרטים המרשימים והמחירים הנמוכים מושכים גם את מוטורולה לכיוון התחרות בהם, ועל כן הסתירות בין הדיווחים.

את כל הפרטים אנו צפויים לגלות באופן רשמי בעוד מספר ימים, ב-28 ביולי, כאשר מוטורולה תכריז על סדרת מכשיריה החדשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות