סמסונג תשיק את ה-Galaxy Note 5 ב-13 לאוגוסט עם חריץ להרחבת זיכרון

| יום חמישי, 23 ביולי 2015, 14:00 | סלולר

אנו יודעים מזה מספר שבועות כי סמסונג תשיק את ה-Galaxy Note 5, פאבלט הדגל שלה, בחודש אוגוסט הקרוב לצד סמארטפון ה-Galaxy S6 Edge Plus. כעת, נראה כי ישנו תאריך השקה מדוייק והוא יום שלישי, ה-13 לאוגוסט – כך עולה על פי דיווח של המגזין Business Korea. לצד שמועה זו, מתקבל עדכון נוסף השופך אור נוסף על תכונות המכשירים ומפרטם.

צוות האתר Tablety הצליח למצוא בנבכי אתר המפעילה הסלולרית האמריקאית Sprint מידע אודות ה-Note 5 וכן ה-S6 Edge Plus. על פי ממצאיו, המציגים שורות קוד מאתר ספרינט, יכילו שני הסמארטפונים חריץ להרחבת הזיכרון באמצעות כרטיס מסוג MicroSD, שיתמוך בעד 128 גיגה נוספים. נראה כי סמסונג למדה את הלקח מהביקורת הרבה שקיבלה בעקבות הסרת האופציה להרחבת נפח האחסון בסמארטפון הדגל ה-Galaxy S6, ולא מתכוונת לחזור על אותה טעות עם פאבלט הדגל שלה.

Galaxy Note 5 MicroSD Gadgety

מלבד דברים אלו, מאשרות שורות הקוד באתר ספרינט, המתייחסות ל-Note 5 תחת הקוד SM-N920P ול-S6 Edge תחת שם הקוד SM-G028P, חלקים נוספים ממפרט המכשירים ומגבות את ההשערות כי יכללו מסך ברזולוציית Quad HD, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמת 5 מגה פיקסל משנית וחיישן 16 מגה פיקסל למצלמה הראשית. כמו כן, צפויים המכשירים לספק מבנה מתכת יוקרתי, בדומה לזה הנמצא ב-Galaxy S6.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות