מבחן ביצועים מאשר: Galaxy Note 5 יגיע עם 4GB RAM וערכת השבבים Exynos 7420

אנו מתקרבים בצעדי ענק להכרזת ה-Galaxy Note 5, שתתרחש, על פי ההערכות האחרונות, ב-13 באוגוסט. כעת, לאחר שמרבית הפרטים אודותיו כבר ידועים, נחשף הפאבלט הנחשק דרך מבחן הביצועים GeekBench, שם אנו מקבלים הצצה נוספת למפרט המכשיר ומערכת ההפעלה הרצה עליו.

על פי GeekBench, ה-Galaxy Note 5 (שם קוד: SM-N920V), יספק ערכת שבבים בעלת מעבד מתומן ליבות בתצורת 64bit, אך בניגוד לדיווחים הקודמים, תהיה זו ה-Exynos 7420, הנמצאת ב-Galaxy S6 על כל גרסאותיו, ולא ה-Exynos 7422 שציפינו לראות במכשיר.

Galaxy Note 5 GeekBench Gadgety 1

ערכת ה-Exynos 7422 הייתה צפויה לראות אור יחד עם ה-Note 5, ושם לשלב לראשונה את המעבד (CPU), המאיץ הגרפי (GPU), זיכרון העבודה (RAM) זיכרון האחסון והמודם, כולם יחד תחת שבב אחד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהדגם שעבר במבחן הביצועים, SM-N920V, מיועד, על פי האתר Tablety, עבור המפעילה הסלולרית האמריקנית Verizon, כך שייתכן והמפרט לא שייך לדגם הבינלאומי.

מלבד אלו, מאשר מבחן הביצועים, שבוצע ב-23 ביולי, כי הפאבלט יגיע עם 4GB זיכרון RAM וירוץ על גבי אנדרואיד בגרסה 5.1.1 Lollipop. ה-Galaxy Note 5, כמו גם ה-Galaxy S6 Edge Plus צפויים להיחשף באופן רשמי בעוד שבועות בודדים, ב-13 לאוגוסט.

השוואת מפרטים