שמונה באחד: חברת Yes מכריזה על ממיר ה-Quattro

| יום שני, 27 ביולי 2015, 19:00 | מקומי, קולנוע ביתי

באירוע מצומצם לעיתונאים שערכה הערב (ב’) חברת הטלוויזיה בלווין Yes בת”א הדגימה את הממיר החדש שלה, Quattro שמו. הממיר הינו שדרוג מהותי בצד הטכנולוגי, אך יותר מכך, הוא שדרוג בשליטה שתינתן למשתמשים בו בזמן הצפיה בטלוויזיה.

ממיר ה-Quattro מגיע על מנת לפתור מספר בעיות שנמצאו על-ידי yes כאלו המטרידות את לקוחותיה. תחילה, מגדילה החברה את הדיסק הקשיח לנפח של 1000GB, המאפשרים להגדרתה הקלטה של עד 1000 שעות באיכות SD ועד 400 שעות הקלטה באיכות HD.

בנוסף, מרחיב הממיר החדש את יכולות ההקלטה למספר גדול יותר של ערוצים ויאפשר הקלטה של עד ארבעה ערוצים במקביל. אם לא די בכך, מאפשר ה-Quattro למשתמשים בו לצפות בערוץ חמישי הנפרד מארבעת הערוצים אותם תבחרו להקליט.

תצוגת הקלטה ל-4 ערוצים במקביל (צילום: גאדג'טי)

תצוגת הקלטה ל-4 ערוצים במקביל (צילום: גאדג’טי)

עד כאן מדובר בתוספות רצויות עבור כל מי שחוו את ה”בעיה” של הקלטת שני ערוצים במקביל, המתאפשרת בממירים קיימים של yes וגם של חברת HOT, כאשר צפיה בערוץ נוסף תוך כדי ההקלטה מהווה מחסום. לאפשרויות ההקלטה של התכניות ב-4 ערוצים בו זמנית מוסיפה yes לממיר ה-Quattro אפשרות נוספת לה בחרה לקרוא בשם: Prime Time.

הקלטה של תוכניות למשך שבוע

Prime Time היא פונקציה נוספת שמציע ממיר ה-Quattro המאפשרת לבחור שני ערוצים בממיר, עבורם תתבצע הקלטה אוטומטית ורציפה למשך זמן של שבוע. יש להבהיר כי ההקלטה מאפשרת בפועל הגדרה להקלטת 6 שעות צפיה יומיות בשני הערוצים הנבחרים, וכי לא מדובר בהקלטה רציפה מלאה 24/7.

דרך הגדרות המכשיר, ניתן יהיה לבחור את שני הערוצים ואת שעת תחילת ההקלטה ומשם יחל הממיר בהקלטה רציפה למשך 6 שעות בכל יום ובסה”כ למשך שבוע ימים. אם, למשל, בחרתם להקליט מרתון סרטים מסוים, תוכלו לצפות בו גם שבוע לאחר ששודר במידה שהגדרתם את מנגנון ההקלטה האוטומטי עבור הערוץ בו משודר המרתון לאורך השבוע.

שמירת הקלטות למשך שבוע ימים (צילום: גאדג'טי)

שמירת הקלטות למשך שבוע ימים (צילום: גאדג’טי)

ב-yes בחרו בהגדרת השירות כ-Prime Time מאחר שבחברה מאמינים כי מרבית המשתמשים בשירות יקליטו מידי ערב את שעות הפריים טיים בערוצים המובילים בטלוויזיה הישראלית – ערוץ 2 וערוץ 10. ובדיוק כאן מגיעה הפתעה נוספת – הגדרתה של yes להקלטת התכניות נעשית באיכות HD, אולם בחברה מבהירים כי מאחר ובערוצים מסויימים (כמו 2 ו-10) לא מועברים השידורים באיכות HD, ניתן יהיה בפועל להקליט ולצפות בשידורים מוקלטים למשך תקופה שתגיע גם עד שבועיים ימים.

אם לרגע הפסקתם לספור, נזכיר כי ל-5 ה”ממירים” שנמנו עד כה ניתן לצרף עוד שניים, המצטרפים לחבילה דרך שירות ה-Prime Time ובסה”כ מדובר עד כאן באפשרות צפיה\הקלטה של 7 ערוצים, כלומר הקלטת 6 ערוצים וצפיה בערוץ נוסף שביעי.

הגדרות הקלטה Prime Time (צילום: גאדג'טי)

הגדרות הקלטה Prime Time (צילום: גאדג’טי)

ערוץ הבונוס השמיני

ערוץ נוסף שמצטרף לחבילה שמציעה yes עם ממיר ה-Quattro כנראה לא יגיע לצד השקתו, אולם בחברה מבטיחים כי תוך מספר חודשים תצטרף לחבילה גם אפשרות ה-fast zapping למעבר מהיר בין ערוצים, הצצה לשידור בערוץ אחר מבלי לעבור אליו ויכולת לצפות בשני ערוצים במקביל במסך אחד.

yes-quattro-back-panel

השקתו של הממיר החדש תגיע רק בחודש ספטמבר, אולם עד אז תאפשר החברה למספר נבחר מלקוחותיה להתנסות בו כחלק מקבוצת נסיינים. בתום תקופת הניסוי, תשיק החברה את הממיר החדש במחיר תוספת לשירותים קיימים וללקוחות חדשים.

כל לקוחות חבילת הממיר המקליט של החברה, MaxTotal, יוכלו לבצע את השדרוג במחיר של 10 שקלים נוספים בחודש לחבילה הקיימת, ובסה”כ יגיע המחיר הכולל עבור החבילה ל-249 שקלים בחודש לכל הלקוחות (בין אם הם חברים ב-MaxTotal וביצעו שדרוג, שדרגו מתכניות אחרות ב-yes או הגיעו כלקוחות חדשים).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות