לאחר השחרור החלקי: שירות מסרי המדיה Livetext של יאהו זמין מסביב לגלובוס

| יום שישי, 14 באוגוסט 2015, 14:09 | אפליקציות אנדרואיד, אפליקציות אפל
תגיות: Livetext, Yahoo, יאהו

באופן אוטומטי כמעט, משמשת הטכנולוגיה מעין כלי משוכלל ליצירת תקשורת עם אנשים שונים. אנחנו חשים בדבר הודות ליישומים ושירותים מובילים כמו Whatsapp, Facebook, Skype ועוד. בשל כך רבות הן החברות אשר מתיימרות לעלות על גל ההצלחה לאחר חשיפת מוצר תקשורת אשר מצטייר כמהפכני ויעיל עבורן. בחודש שעבר, חשפה יאהו (Yahoo) את הנציג שלה עבור הזירה העמוסה, אשר ישלב מספר אלמנטים בתחום הצ’אט ושיחות הוידאו, וכעת הוא הופך לזמין בארץ הקודש – הכירו את LIvetext.

השירות זמין לשימוש כבר מספר שבועות בהונג קונג, תאילנד, גרמניה, צרפת, קנדה, בריטניה וארה”ב, אך כעת הוא יוצע לכולם. מדובר באפליקציה עבור פלטפורמות האנדרואיד וה-iOS, אשר תעשה שימוש בצ’אט קלאסי ובאמצעי תקשורת חזותיים (תמונות וסרטונים). בפועל, השימוש באפליקציה יאפשר לצלם תמונות וסרטונים חסרי קול, להם יצורפו הודעות טקסט אותן יכתוב המשתמש, כאשר בסגירתה של האפליקציה כל התוכן שהתקבל ונשלח בזמן השימוש – ייעלם כלא היה. הרעיון מזכיר מעט את שירות ה-Snapchat, אך אנו מלאי תקווה שנוכל להבחין בשוני מספק בין השניים.

מנהל המוצר של החברה הותיקה, ארג’ון סטי (Arjun Seti), מסר בסמוך לשחרור האפליקציה עבור מדינות הסבב הראשון כי “החברה רוצה ליצור תקשורת אמוציונלית, (…) Livetext נועד להבטיח את יכולתו של המשתמש ליצור שיחה בזמן קצר ככל האפשר”.

להורדת Livetext לאנדרואיד – כאן

להורדת Livetext ל-iOS – כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות