הפתעה: זלדה ל-Wii-U עלול להידחות בשנה נוספת

| יום חמישי, 30 ביולי 2015, 12:09 | משחקים

Legend of Zelda היא אחת מסדרות הדגל של נינטנדו, ולא בכדי. משחקי זלדה היו מצוינים, חלקם נחשבים לטובים ביותר בסוגה שלהם, ובכל דור חדש של קונסולות מליוני מעריצים מחכים למשחקי זלדה איכותיים. בחודש מרץ נינטנדו הכריזה כי המשחק הבא בסדרה, המתוכנן לקונסולת ה-Wii-U של החברה, לא מתוכנן לצאת במהלך 2015. כעת, עם פרסום דו”ח פיננסי חדש של נינטנדו, ייתכן גם כי הוא לא מתוכנן לצאת במהלך 2016.

בדו”ח מפורטים תאריכי שחרור של משחקי צד א’ של נינטנדו, החל מהחודשים הקרובים ועד לסוף 2016. מתחת לכל אלו זלדה מופיעה עם התיאור TBD, שמשמעו To Be Determined. כלומר: אין עדיין תאריך, ואף לא שנה, שבה המשחק מתוכנן לצאת.

zelda-tbd

אלו הן חדשות רעות לא רק עבור השחקנים המצפים למשחק, אלא גם עבור נינטנדו. קונסולת ה-Wii-U סובלת ממחסור חמור של משחקים ומהיעדר תמיכה של מפתחי צד ג’. השקת הקונסולה היתה בעייתית ומבלבלת עבור הצרכנים, וכעת מכירות הקונסולה מדשדשות. חרושת השמועות אודות הקונסולה הבאה של נינטנדו – המכונה NX, גם היא לא תורמת למכירות ה-Wii-U.

חלק ממעריצי זלדה משערים כי צוות הפיתוח יוותר כליל על ה-Wii-U וכי משחק זלדה החדש יקפוץ ישירות ל-NX. בעבר יצרניות משחקים שלא שחררו כותרים מסדרות הדגל שלהן עבור הקונסולות האחרונות שהוציאו, הגיעו בסופו של דבר להודות כי המכשירים נכשלו, כמו שקרה עם ה-Saturn של חברת Sega.

העמדה הרשמית של נינטנדו גורסת כי היא רוצה שהכותר הבא יהיה “משחק זלדה האולטימטיבי”; על כן ניתן רק לקוות שההמתנה תשתלם.

מקורות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות